(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Austrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukai

Austrija , Italija
7d.
Austrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukaiAustrijos Tirolis, Bavarijos pilys ir Italijos Dolomitų kalnų perliukai
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Austriją ir keliaujame romantiškuoju keliu palei Dunojų, besigrožint upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis vyndarių gyvenvietėmis. Atvykstame į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Aplankome didingą benediktinų vienuolyną. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje. Vėliau atvykstame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Insbruką. Ekskursija po miesto senamiestį: Auksinis stogelis, Katedra, Hercogo Frydricho gatvė. Važiuojame į Svarovski kristalų muziejų, kur susipažinsite su nuostabia kristalų paroda. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Vykstame į Vokietiją, kur lankome įspūdingą kalnų miestelį Fiuseną, garsų aukštutine pilimi ir Benediktinų vienuolynu. Vėliau vykstame į karališkąsias Bavarijos pilis – Hohenschwangau ir Neuschwanstein, kuriose nemažai laiko praleido Bavarijos karalius Liudvikas II. Lankome Hohenschwangau pilį. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Pusryčiai. Važiuojame į Dolomitines Alpes Italijoje. Kelionė per kalnus aplankant vieną garsiausių pasaulyje Italijos slidinėjimo kurortų - Cortina d‘Ampezo. Tarp Alpių įsispraudęs kurortas vadinamas itališkuoju Monaku. Laisvas laikas kurorte arba (esant galimybei) kėlimasis keltuvu į Tolfana Di Mezzo viršūnę, nuo kurios atsiveria vaizdas į uolėtus Alpių šlaitus, didingas viršūnes, šlaituose boluojančius sniego lopinėlius, žydinčias alpines pievas, miškingus slėnius. Važiuojame žymiuoju Dolomitų keliu, nuo kurio atsiveria fantastiški vaizdai.  Atvykstame į Alpių miestą – Bolcaną, kuris yra Trentino – Pietų Tirolio regiono sostinė. Pasivaikštome po viduramžių miestą, apžiūrite domininkonų vienuolyną su puikiai išsilaikiusiomis XIV a. freskomis, Triumfo arką – diktatoriaus Musolinio fantazijos vaisių. Grįžtame į nakvynės vietą Austrijos kalnuose. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Rėgensburgą. Rėgensburgo senasis miestas – tai daugiau nei tūkstantis įvairiausio stiliaus ir paskirties statinių, išsiskiriančių savo architektūra, daugybė XIV–XV a. kilmingųjų rūmų su aukštais bokštais, pastatytų Š. Italijos architektūrai būdingu stiliumi. Svarbiausia istorinė įžymybė – Akmeninis tiltas, Rėgensburgo pasididžiavimas – Šv. Petro gotikinė katedra, kurios statyba truko 600 metų; vienuolyno kiemas, Auksinis bokštas. Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

7 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu; 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; Ekskursinė programa; Kelionės vadovo paslaugos; Kelionės dokumentų sutvarkymas

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~ 60 EUR. Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus