(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

2 dienų kelionė į BALTARUSIJĄ ir LENKIJĄ, aplankant Gardiną, Supraslę ir Balstogę

spausdinti programą Baltarusija
2d.
2 dienų kelionė į BALTARUSIJĄ ir LENKIJĄ, aplankant Gardiną, Supraslę ir Balstogę2 dienų kelionė į BALTARUSIJĄ ir LENKIJĄ, aplankant Gardiną, Supraslę ir Balstogę2 dienų kelionė į BALTARUSIJĄ ir LENKIJĄ, aplankant Gardiną, Supraslę ir Balstogę2 dienų kelionė į BALTARUSIJĄ ir LENKIJĄ, aplankant Gardiną, Supraslę ir Balstogę2 dienų kelionė į BALTARUSIJĄ ir LENKIJĄ, aplankant Gardiną, Supraslę ir Balstogę
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Gardiną. Aplankote seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Vėliau vykstate prie Gardino Didžiosios Choralinės sinagogos, esant galimybei ją aplankote. Apžiūrite Naująją Gardino pilį, pastatytą XVIII a., kurioje vyko svarbūs Lenkijos - Lietuvos valstybės žlugimo epochos įvykiai. Šalia - senoji Gardino pilis, mūrinė pastatyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Lankote pilies muziejų. Apžiūrite buvusią Bernardinų Šv. Kryžiaus įgijimo bažnyčią, pasivaikštote buvusia Rotušės aikšte (dab.Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste, buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar - Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikštote po šventovę, apžiūrite katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti buvusią Vilniaus gatve, nusipirkti lauktuvių. Vykstate prie Augustavo kanalo. Nors kanalas buvo statomas beveik 200 metų atgal, bet iki šiol puikiai veikia vandens lygio pakilimo ir nuleidimo technika. Lankote nedidelį Augustavo kanalo muziejų. Važiuojate į nakvynės vietą Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Supraslę - senąjį stačiatikių kultūros centrą, kuris yra garsus savo vienuolynu ir cerkvėmis. Viename iš vienuolyno pastatų įkurtas šiuolaikinis Ikonų muziejus. Čia sužinosite Ikonų atsiradimo istoriją, apžiūrėsite turtingą ekspoziciją. Važiuojate link Balstogės. Atvykstate į Balstogę. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį: aplankote Branickių rūmus, kurie spindi didikiška prabanga ir iškilmingumu. Rūmai su savo parkais, sodais ir skulptūromis vadinami Lenkijos Versaliu, taip pat aplankote neogotikinę Arkikatedrą baziliką, pamatote Balstogės Rotušę, aplankote ir įspūdingą Šv. Roko bažnyčią, kuri jus apstulbins savo aukščiu. Laisvas laikas. Važiuojate link Lietuvos. Vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionės dokumentų sutvarkymas; 1 nakvynė su pusryčiais; kelionė patogiu autobusu;kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa;

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Bevizis leidimas į Baltarusiją – 5 €/asm. (PRIVALOMAS visiems keliautojams);Sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS turėti su savimi kelionės metu); Įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.) - 20 Eur ir 25 Pln; plaukimas laivu Augustavo kanalu Baltarusijoje.

Priemoka už vienvietį kambarį 20,00 EUR.

Pastabos: Keliaujantiems į Gardiną viza nereikalinga, reikalingas PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja);

Pasas galiojantis ne trumpiau negu 3 mėn. po kelionės pabaigos;

Registracija ne vėliau kaip prieš 1 darbo dieną. Registruojantis privaloma atsiųsti paso kopiją;

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

Išvykimo vietos ir laikai:

5.00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė;
6.15 val. Kaunas, prie Megos Statoil degalinė”1-2-3”
7.00 val. Alytus Lukoil degalinė prie stoties

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus