(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Karališkasis Gardinas (be vizos)

Kelionės atmintinė Baltarusija
1d.
Karališkasis Gardinas (be vizos)
Rezervuoti

Kelionės programa

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į vieną seniausių Baltarusijos miestų - Gardiną, buvusį Vytauto Didžiojo miestą. Apžiūrime seniausią mieste veikiančią, dar Kijevo Rusios kunigaikščių laikus menančią stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Vykstame į miesto centrą. Apžiūrime Gardino Didžiąją Choralinę sinagogą.  Apžvalginės ekskursijos metu apžiūrime senąją Gardino pilį, kuri pastatyta dar Vytauto Didžiojo, o vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Šalia yra Naujoji pilis, pastatyta XVIII a., kurioje posėdžiaudavo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės Ponų Taryba, rinkdavosi seimai, veikė Iždo komisija, Lietuvos Vyriausiasis Tribunolas. Pasivaikštome buvusia Rotušės aikšte. Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste, buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar - Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikštome po šventovę, apžiūrime Katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Vėliau vykstame į netoli Gardino buvusias partizanų žemines. Ekskursija su vietiniu gidu po žeminių teritoriją, labai įdomiai supažindinančia su karų istorija Gardino žemėje. Apžiūrime eksponuojamą karinę techniką, amuniciją. Čia Jūsų laukia nacionaliniai pietūs šalimais esančiam agroturizmo centre. Paskanavę grįžtame į Gardiną, kur laisvu laiku galimyme pasivaikščioti pėsčiųjų, buvusią Vilniaus gatvele. Vėlai vakare su puikia nuotaika grįžtame namo.

Dėmesio !! Gruodžio 15 d. Centrinėje aikštėje susirinks visi Gardino miesto Seneliai Šalčiai su savo Snieguolėmis ir visi kartu sukurs Kalėdinį stebuklą – įžiebs Kalėdinę eglutę. Vėliau šventinis paradas judės link pagrindinės aikštės (Lenino) ir ten įžiebs pagrindinę miesto Kalėdinę eglutę.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

kelionės dokumentų sutvarkymas, kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Bevizis leidimas į Baltarusiją – 4 EUR/asm. (PRIVALOMAS visiems keliautojams),
Sveikatos draudimas kelionės metu (PRIVALOMAS turėti su savimi kelionės metu),
Įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas.

Mokamiems objektams turėti turėti 12 EUR suaugusiajam ir 10 EUR vaikui (Sinagoga, įėjimas į privačią teritoriją, partizanų žemynės, nacionaliniai pietūs)

PASTABOS:

Keliaujantiems į Gardiną viza nereikalinga, reikalingas PASAS, galiojantis ne trumpiau negu 3 mėn. po kelionės pabaigos,

Registracija ne vėliau kaip prieš 2 darbo dienas. Registruojantis privaloma atsiųsti paso kopiją,

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis,

Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus