(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Karališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparke

spausdinti programąKelionės atmintinė Baltarusija
2d.
Karališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparkeKarališkas Gardinas su poilsiu sanatorijoje + dovana apsilankymas akvaparke
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Gardiną. Aplankome vieną seniausių sakralinių paminklų dabartinės Baltarusijos ir buvusios LDK teritorijoje stačiatikių Šv. Boriso ir Glebo cerkvę (Koložos), pastatytą ant aukšto Nemuno šlaito. Apžiūrėję cerkvę, vykstame prie Gardino Didžiosios Choralinės sinagogos ir ją aplankome. Tai moderno stiliaus, trijų aukštų, kvadratinio plano su dviem bokštais pastatas. Vėliau apžiūrime Naująją Gardino pilį, pastatytą XVIII a., kurioje vyko svarbūs Lenkijos - Lietuvos valstybės žlugimo epochos įvykiai. Šalia - senoji Gardino pilis, mūrinė pastatyta dar Vytauto Didžiojo, vėliau S. Batoro iniciatyva perstatyta į renesansinius puošnius rūmus. Pasivaikštome buvusia Rotušės aikšte (dab. Sovetskaja). Abejingų nepalieka didžiausia ir įspūdingiausia mieste, buvusi jėzuitų bažnyčia, dabar - Šv. Pranciškaus Ksavero Gardino katedra. Pasivaikštome po šventovę, apžiūrime Katedros vėlyvojo baroko trijų tarpsnių medinį, gausiai dekoruotą altorių. Laisvas laikas (yra galimybė pasivaikščioti pėsčiųjų, buv. Vilniaus gatvele, nusipirkti miesto suvenyrų, papietauti). Vėliau vykstame į netoli Gardino esančią sanatoriją „Ozernyj“.Kelionų laiko“ dovanaakvaparko ir baseino lankymas (1 h 20 min). Nakvynė sanatorijoje.

2 diena. Pusryčiai. Keliaujame įdomiu pažintiniu taku po mišką prie Beloje ežero. Vėliau vykstame prie Nemuno esantį poilsio centrą, kur išgirsime baltarusių liaudies dainas ir galėsime smagiai pašokti. Žiūrime egzotinį maisto ruošimą, kuris gaminamas medžio kelme, o vėliau ir degustuojame taip originaliai pagamintus blynus ir sriubą. Grįžtame į Gardiną, kur lankome Gardino miesto kultūros centrą, kuriame eksponuojamas unikalus senojo Gardino maketas. Maketas su šviesos efektais parodo tiek šiuolaikinius, tiek prarastus pastatus. Laisvas laikas. Po pietų išvykstame į Lietuvą. Vakare grįžtame namo.

Papildoma informacija

Pastabos: Keliaujantiems į Gardiną viza nereikalinga, reikalingas PASAS (asmens tapatybės kortelė negalioja); Pasas galiojantis ne trumpiau negu 3 mėn. po kelionės pabaigos; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionės dokumentų sutvarkymas; kelionė patogiu autobusu; 1 nakvynė sanatorijoje, pusryčiai, akvaparko ir baseino lankymas (1,20 h),  kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa; organizacinės išlaidos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: Papildomai kainuoja 4 EUR leidimas įvažiuoti į Gardiną asmeniui. Medicininių išlaidų draudimas asmeniui  2,40 EUR (ki 65 metų), Lankomi objektai (sinagoga, miesto maketas, muzikantai ir degustacija poilsio centre ) : 12 EUR asmeniui.

Sanatorijoje papildomai galima užsisakyti vakarienę – 6 EUR, sauna (1 h) – 6 EUR, deguonies kokteilis – 1,50 EUR

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus