(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

LDK palikimas Baltarusijoje

Kelionės atmintinė Baltarusija
3d.
LDK palikimas BaltarusijojeLDK palikimas Baltarusijoje
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Rytą išvyksime iš Lietuvos. Važiuosime į Žirovičių vyrų vienuolyną ir stačiatikių seminariją, kur jaunieji seminaristai patys veda ekskursiją po vienuolyną. Vyksime į Ružanus, kurie  garsūs Sapiegų giminės rezidencija. Joje  XVII a. viduryje buvo slepiamas Vilniaus katedros lobynas bei Šv. Kazimiero relikvijos. Apžiūrėsime išlikusius rūmų griuvėsius, tada keliausime į Vakarų Baltarusijoje esantį  Kartūzų Beriozos vienuolyną, egzistavusį kaip atskira respublika. Vienuolynas buvo įkurtas XVII a. Kazimiero Sapiegos įsakymu. Apžiūrėję  vienuolyno griuvėsius, atvyksime į Brestą. Vakare pasivaikščiosime po miestą. Nakvosime viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių dairysimės po Brestą, įsikūrusį Muchaveco ir Vakarų Bugo upių santakoje, kur buvo pastatyta garsioji Bresto tvirtovė, kurią ir aplankysime - tai nuo seno svarbu strateginis miesto objektas. Vyksime į Nesvyžių. Aplankysime pirmąją barokinę Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje jėzuitų bažnyčią ir jos požemiuose įkurtą kunigaikščių Radvilų šeimos mauzoliejų. Eidami taku tarp tvenkinių, pateksime į  Nesvyžiaus rūmų – pilies ansamblį, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Lankysime pilyje veikiantį muziejų bei šalia pilies išlikusį parką. Vėliau apžiūrėsime miesto Rotušę ir Slucko vartus. Vykstame į Myrą, kur susipažinsime su kadaise Radvilų šeimai priklausiusia Myro pilimi, įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Vakare atvyksime į Minską. Nakvosime  viešbutyje. 

3 diena. Po pusryčių žvalgysimės po Minską. Vyksime į senamiestį, pasivaikščiosime po Aukštutinį miestą, aplankysime su Šv. Dvasios cerkvę ir Šv. Mergelės Marijos bažnyčią. Apžiūrėsime buvusių vienuolynų rūmus, atstatytą klasicistinę miesto Rotušę. Vyksime į Trejybės priemiestį, kur lankysime memorialą karuose žuvusiems kariams - Ašarų salą. Vėliau vyksime prie Nacionalinės bibliotekos – aukščiausio pastato Minske, nuo kurio stogo grožėsimės miesto panorama. Važiuodami  matysime naujus ir dar pokario laikotarpiu statytus pastatus bei dideles aikštes. Pasivaikščiosime Nepriklausomybės aikštėje, aplankysim Raudonąją bažnyčią, apžiūrėsime Vyriausybės rūmus. Laisvu laiku savarankiškai pasidairysime po miestą. Pakeliui į Lietuvą užsuksime į Alšėnus, aplankysime kadaise buvusių gražiausių barokinių rūmų šalyje griūvėsius. Vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu;
 • 2  nakvynės  su pusryčiais viešbutyje;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • Bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos   ~ 60 BYN ( Baltarusijos rubliai);
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
 • Baltarusijos vizos apiforminimas  už papildomą mokestį  25 EUR.

Pastabos:

 • Išsamesnė  informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 35 EUR.
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus