(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Bulgarija - Rumunija

Kelionės atmintinė Bulgarija , Rumunija
9d.
Bulgarija - RumunijaBulgarija - RumunijaBulgarija - RumunijaBulgarija - Rumunija
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Slovakiją, Vengriją. Nakvosime viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių keliaujame per Vengriją, Serbiją, Bulgariją. Vakare atvykstame į Sofiją – sostinę ir didžiausią Bulgarijos miestą, išsaugojusį daug romėnų, Bizantijos, viduramžių laikotarpio statinių. Susipažįstame su miestu: senovės romėnų krikščionybės palikimas – Šv. Sofijos ir Šv. Jurgio bažnyčios, vienas iš Bulgarijos simbolių - Aleksandro Nevskio katedra, Parlamentas, neobarokinis Nacionalinio teatro pastatas. Vykstame į nakvynės vietą  viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliaujame per Bulgariją ir pasiekiame kultūrinę šalies sostinę – Plovdivą, kuris didžiuojasi puikiai išsilaikiusiu antikiniu teatru ir Atgimimo epochos architektūra. Žvalgydamiesi po mestą matysime: romėnų forumą Trimoncijų, Chisar Kapijaus vartus, antikinį teatrą. Vykstame į Nesebaro miestą - muziejų, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Nedidelėje saloje rymantis senasis Nesebaras mena daugiau kaip 3000 metų istoriją. Vaikščiodami matysime Antikos, viduramžių, renesanso laikų pėdsakus, gynybinę sieną, menančią III amžių, Šv. Jono Krikštytojo, Šv. Stepono, Šv. Sofijos cerkves, statytas  ankstyvaisiais viduramžiais, bulgarų architektūros namus. Vakare atvyksime į vieną iš Bulgarijos kurortų prie Juodosios jūros. Vakarieniausime ir nakvosime viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie Juodosios jūros. Gamta padovanojo bulgarams nuostabią jūrą ir puikius smėlėtus paplūdimius, vienuolika  jų apdovanoti Mėlynąja vėliava, o Auksinių kopų kurortas pripažintas vienu geriausių Europoje. Vakarieniausime ir nakvosime viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie jūros, o pageidaujantieji galės aplankyti Balčiką ir Kaliakros kyšulį. Balčikas – įspūdingas Bulgarijos miestas prie jūros, įkurtas ant kalkakmenio uolų. Tai viena seniausių graikų kolonijų Juodosios jūros pakrantėje. Čia buvo Rumunijos karalienės Marijos rezidencija, vadinama „Tyliu lizdeliu“. Dabar buvusią rezidenciją supa gražus parkas, kurio teritorijoje įkurtas Botanikos sodas, išsiskiriantis savo augmenija, kurį aplankysime ir apžiūrėsime vieną didžiausių Europoje kaktusų  alėją. Vyksime į legendomis apipintą Kaliakros iškyšulį. Čia, ant 70 metrų aukščio uolų, viduramžiais stovėjo galinga Kaliakros tvirtovė, kurios griuvėsiai yra išlikę iki šių dienų. Kaliakros iškyšulys buvo pati paskutinė Bulgarijos teritorijos vieta, kurią XV a. tik vargais negalais pavyko užimti šalį okupavusiai Osmanų imperijai. Grįšime į viešbutį, kur mūsų lauks vakarienė ir nakvynė.

6 diena. Po pusryčių vėl ilsimės prie Juodosios jūros, o norintieji keliauja į Varną ir Akmenų mišką. Vykstame į Akmenų mišką - nuostabų gamtos kūrinį, skaičiuojantį apie 50 mln. Metų kuriame į dangų stiebiasi iš smiltainio susiformavusios iki 10 metrų aukščio kolonos ir uolos, kurios pritraukia daugybę lankytojų. Vykstame į Varną. Pakeliui lankome mauzoliejų, kuriame simboliškai palaidotas Jogailos ir Sofijos Alšėniškės sūnus, Lenkijos karalius Vladislovas III Varnietis, žuvęs kovoje su turkais. Varna - tai trečias pagal dydį Bulgarijos miestas prie Juodosios jūros, dar vadinamas „Uostų sostine“. Miestas mena tūkstančio metų istoriją. Čia yra Antikos ir Bizantijos laikų pastatų liekanų. Aplankome Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų soborą – vieną iš didžiausių Bulgarijoje. Laisvu laiku galime papietauti, pasimaudyti jūroje, ar aplankyti delfinariumą ir akvariumą. Grįžtame į viešbutį, kur vakarieniaujame ir nakvojame.

7 diena. Po pusryčių vykstame į Rumunijos sostinę Bukareštą.  Susipažįstame su vienu didžiausi Pietryčių Europos miestų, kuriame greta viduramžių bažnyčių galima išvysti sovietinio palikimo reliktų ir stiklinių dangoraižių. „Mažuoju Paryžiumi“ vadinamas miestas didžiuojasi savo rumuniškąja Triumfo arka, pastatyta kariams, žuvusiems už Rumunijos nepriklausomybę. Vaikščiodami po Bukareštą apžiūrėsime Revoliucijos aikštę, Karalių rūmus, Nacionalinį meno muziejų, Parlamento rūmus. Vėliau keliausime į labiausiai lankomą Transilvanijos miestą Brašovą, kurį supa Karpatų kalnai. Pasigrožėsime įspūdinga gynybine siena, XIV a. pastatyta Juodąja bažnyčia, Rotušės aikšte su spalvingais istoriniais pastatais. Vakare, esant galimybei, vyks  rumuniškas vakaras, kurio metu skambant nacionalinei muzikai ir dainoms, galėsime pasivaišinti tradiciniais patiekalais ir vynu. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

8 diena. Po pusryčių keliaujame į grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišoarą. Šis ant Trnavos upės kranto saksų įkurtas miestas šiuo metu saugomas UNESCO. Aplankysime senamiestį, gynybinius įtvirtinimus, laikrodžio bokštą, Drakulos gimtąjį namą. Vykstame į Vengriją, nakvosime viešbutyje.

9 diena. Po pusryčių  iškeliaujame per Slovakiją, Lenkiją namo. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas. Jo galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • kelionė autobusu;
 • 4 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje;
 • 4 nakvynės viešbutyje arba pensione su pusryčiais ir vakarienėmis viename iš pajūrio kurortų;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 120 EUR vietine valiuta;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį 120  EUR.

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 5500 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus