(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Čekijos rojus

spausdinti programąKelionės atmintinė Čekija
4d.
Čekijos rojusČekijos rojusČekijos rojusČekijos rojusČekijos rojus
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Visą dieną keliaujame per Lenkiją. Vakarop atvykstame į Klodzko miestą, dar vadinamą mažaja Praha. Trumpa ekskursija po miestą, kurio metu pamatome miesto rotušę, Švč. Mergelės Marijos bažnyčią, gotikinį Šv.Jono tiltą - seniausią Lenkijoje akmeninį tiltą, statytą XIII am., dėl savo panašumo į Karolio tiltą Prahoje vadinamas „mažuoju Karolio tiltu“. Išvykstame iš miesto.  Nakvosime viešbutyje Lenkijos-Čekijos pasienyje.

2 diena. Po pusryčių vykstame į Čekijos Krkonošės kalnų turistinį centrą - Pec pod Snežkou miestelį, įsikūrusį 718-1310 m. aukštyje. Čia galėsime žygiuoti į kalnus. Keltuvu pasikelsime į Snežką – tai aukščiausia Sudetų kalnų viršukalnė - 1603 m. virš jūros lygio. Eidami siauru takeliu, grožėsimės nuostabiais kalnų peizažais. Esant galimybei, pageidaujantieji išmėgins bobslėjaus trasą ant ratukų, nusipirksime suvenyrų. Tada keliausime į kitą gražų miestelį -  Liberecą, vadinamą Čekijos Mančesteriu. Vakare apžiūrėsime įspūdingą miesto Rotušę. Pageidaujantieji kelionės dulkes galės nusiplauti vandens pramogų parke „Babilonas“ - įvairūs vandens kalneliai, baseinai, masažinės vonios, pirtys tikrai suteiks daug malonumo. Nakvosime viešbutyje Liberece.

3 diena. Po pusryčių aplankysime nepaprasto grožio  reprezentacinius Syhrovo rūmus, kurie priklausė iš Prancūzijos kilusiai aristokratų de Rohanų giminei. Pasivaikščioję po rūmus, keliausime  į Čekijos Rojaus nacionalinį parką. Pažintį su juo pradėsime nuo Trosky pilies bokštų, pakilusių į 57 m aukštį. Pasigėrėję vaizdais, važiuosime į Prachovo uolų rajoną, vadinamąją alpinistų Meką, įtrauktą į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Vėjo, vandens ir temperatūrų svyravimai čia susiformavo įstabiausių formų ir aukščių akmeninius „pirštus“. Siauri praėjimai bei stačios uolų sienos paliks nepakartojamą įspūdį. Vykstame į Detenice rūmus, kur viduramžių karčemoje Jūsų lauks įsimintina vakarienė su programa, kurioje pamatysime fakyrų šou, raganų „korimą“, Jus linksmins senoviška muzika ir šokiai.  Nakvosime viešbutyje Čekijoje.

4 diena. Po pusryčių per Lenkiją keliausime į Lietuvą .Vėlai vakare sugrįšime namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu;
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~65 EUR (~1600 CZK);
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
  • medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas;
  • priemoka už vienvietį kambarį – 60 EUR .

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2350 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus