(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kalėdinė Praha - Melniko pilis

spausdinti programąKelionės atmintinė Čekija
4d.
Kalėdinė Praha - Melniko pilisKalėdinė Praha - Melniko pilisKalėdinė Praha - Melniko pilis
Rezervuoti

Kelionės programa

Viena spalvingiausių pasaulyje laikoma Prahos kalėdinė mugė prasideda dar lapkričio pabaigoje ir tęsiasi daugiau nei mėnesį. Joje rasite cinamoninių meduolių, aromatinių medaus gėrimų, karšto punšo, kvapnių kaštanų ir vietinių amatininkų dirbinių. Kelių dienų kelionės metu aplankysite ir daugybę kitų objektų: nuo renesansinės Melniko pilies iki žymiojo Rotušės laikrodžio, rodančio visus 12 zodiako ženklų.

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

2 diena. Po pusryčių vykstame į renesansinę Melniko pilį, esančią vos 50 km nuo sostinės. Pilis pastatyta ant vaizdingos kalvos Elbės ir Vltavos upių sandūroje. Apžiūrite pilies menes su turtingomis paveikslų ir baldų kolekcijomis, gyvenamuosius ir amatų kambarius, kuriose šeimininkauja kunigaikščių Lobkovicų palikuonys. Esant galimybei, siūlome vynų degustaciją gotikiniuose pilies rūsiuose. Vykstame į Prahą. Ekskursija pėsčiomis po Prahos Senąjį ir Naująjį miestą: Senieji miesto vartai – Parako bokštas, kuriame XVII a. buvo laikomas parakas; miesto Rotušė su astronominiu laikrodžiu, skaičiuojančiu ne tik valandas, bet rodančiu ir saulės bei mėnulio judėjimą per 12 zodiako ženklų, paminklas čekų tautinio atgimimo herojui Janui Husui, paaukojusiam savo gyvybę, bet neišsižadėjusiam savo įsitikinimų, prekybinis miesto centras – Vaclavo aikštė, kurioje senovėje šurmuliavo arklių turgus. Prahos Kalėdinių mugių lankymas. Prahos kalėdinė mugė yra viena spalvingiausių pasaulyje. Ji pradeda veikti nuo lapkričio 26 d. ir šurmuliuoja iki pat Naujųjų metų. Tradiciškai Prahoje vyksta dvi šventinės mugės – tai mugė Senamiesčio (Staromestske namesti) aikštėje ir mugė Vaclovo aikštėje.

Kalėdinė mugė Prahos Senamiesčio aikštėje vilioja miesto gyventojus bei svečius karštu punšu, aromatiniais medaus gėrimais ir kepintais kaštainiais. Mugėje galima įsigyti vietinių amatininkų dirbinių, kalėdinių dekoracijų, meduolių, žvakių bei nustebinti savo artimuosius išskirtinėmis dovanėlėmis. Nakvynė viešbutyje Prahoje.

3 diena. Po pusryčių ekskursijos po Prahą tęsinys: Hradčanų rajonas – XIV a. už istorinių sienų įkurtas miestas. Prahos panorama nuo Strahovo vienuolyno terasos. Pagal pageidavimą galima aplankyti šv. Loretos vienuolyną.  Šv. Vito katedra, Prezidentūra, Šv. Jurgio bažnyčia, Karalių rūmai ir karališkieji sodai. Pasivaikštome vienu iš seniausių Europoje akmeniniu Karolio tiltu, kuris jungia Senąjį miestą su Mala Strana-sodų ir aristokratų rūmu rajonu, Karolio tiltas. Laisvas laikas, kurio metu aplankysime Prahos kalėdines muges. Išvykstame iš miesto. Kelionė per Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

4 diena. Po pusryčių keliaujame  link namų.  Vėlai vakare sugrįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė patogiu autobusu
3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje
Kelionės vadovo paslaugos
Ekskursinė programa
Kelionės dokumentų sutvarkymas

PAPILDOMAI

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos. Mokamiems objektams turėti ~ 20 EUR Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Priemoka už vienvietį kambarį – 60 EUR

Išvykimai :
4.00 val. Vilnius. Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. Kaunas  „Megos“ aikštelė  prie degalinės 123
6.20 val. Alytus Maximos aikštelė prie Lukoilo degalinės

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus