(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Joninės Saremo saloje (2 nakvynės SPA viešbutyje)

spausdinti programą Estija
3d.
Joninės Saremo saloje (2 nakvynės SPA viešbutyje)Joninės Saremo saloje (2 nakvynės SPA viešbutyje)Joninės Saremo saloje (2 nakvynės SPA viešbutyje)Joninės Saremo saloje (2 nakvynės SPA viešbutyje)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Kelionė į Virtsu uostą.  Keltu (~20 min.) keliamės į Muhu salą. Ekskursija po Muhu ir Saremos salas. Muhu sala: Nimkulos olandiški vėjo malūnai, Muhu cerkvė (XIIIa.), Koguvos etnografinis kaimas, kuriame apžiūrimos vietos gyventojų sodybos ir rašytojo J.Smulo gimtoji sodyba ir muziejus, seniausias salose Emu vėjo malūnas. Besigrožėdami jos peizažu (akmenų luitai, kadagynais ir pelkynais) Vaike – Vain sąsiauriu vykstame į dižiausią Estijoje Saremos salą. Atvykstame į Kuresarę. Tai  Saremos salos sostinė. Aplankome didingą bei viduramžius menančią Kuresarės pilį, kuri laikoma geriausia išlikusia viduramžių pilimi Baltijos šalyse. Laisvas laikas. Įsikūrimas Kuresarėje SPA viešbutyje. Viešbutis įsikūręs šalia jachtų prieplaukos, parko ir pilies. Jūrą pasieksite vos per 5 min. Galimybė apsilankyti viešbučio 25 m baseine su 4 plaukiojimo takeliais, atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, pasikaitinti pirtyse arba poilsis prie jūros.

2 diena. Po pusryčių vykstame apžiūrėti  Salos įžymybių: Pangos skardį, kuris yra aukščiausias Saremo saloje. Vėliau apžiūrime Karja seną bažnyčią, kuri garsi savo pentogramomis. Atvykstame prie Anglos vėjo malūnų, kurių rasite čia net penkis vienoje vietoje. Kažkada čia stovėjo net 10 malūnų. Šalia romantiškų medinių malūnų prieš kelerius metus buvo įrengtas kultūros paveldo centras, supažindinantis su vietiniais amatais, kaip antai įvairių dirbinių iš medžio, molio, dolomito gamyba ar duonos kepimas. Nacionaliniai pietūs.⃰  Po pietų vykstame prie Kali ežerėlio, kurį, manoma suformavo šioje vietoje daugiau negu prieš 2000 metų nukritęs meteoritas. Tai geriausiai prieinamas meteorito krateris Europoje. Grįžtame į SPA viešbutį Kuresarėje. Nakvynė viešbutyje. Poilsis prie jūros.

3 diena. Po pusryčių iškeliaujame pasidairyti po antrąją savo dydžiu Estijos salą - Hiiumą. Keltu iš Triigi uosto plaukiame (~ 1 val.) į salą, kuri savo forma primena skrendantį paukštį ir yra vadinama  „kylančiąja iš vandens“. Nors ši sala – vis dar neužkariautos gamtos karalystė, mūsų kelionės tema – švyturiai. Keliaujame į pietinį Ristnos iškyšulio krantą ir aplankome patį mažiausią (30 m.) Ristnos švyturį. Prieš jūsų akis atsivers nepaprastai graži pakrantė, nusėta „laimingais“ akmenimis, skalaujama aukščiausių bangų – tai banglentininkų rojus. Keliaujame toliau ir aplankome  salos simbolį, trečią pagal senumą pasaulyje, Kopu švyturį, kuris saloje stovi ir veikia nuo 1531 m. Tai vakariausiame salos krante šviečiantis švyturys, kurio aukštis – 36 m. Belieka aplankyti patį aukščiausią  - Tahunos švyturį (aukštis – 39 m.), kuris yra šiauriausiame salos taške ir vadinamas Estijos Eifeliu. Ne tik užkopsime į švyturį, kurį suprojektavo pats Gustavas Eifelis, bet ir pasivaikščiosime po akmenų labirintą,  apžiūrėsime paminklą kelto „Estonia“ nuskendusiems vaikams. Vykstame link kelto. Keliamės keltu (~1,5 ha) į žemyną. Keliaujame per Estiją, Latviją, Lietuvą į namus. Naktį grįžtame į namus.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
2 nakvynės su pusryčiais 4 žv. SPA  viešbutyje Ruutli.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.
PASTABOS: Mokamiems objektams ir keltų bilietams keleiviui ir autobusui reikia turėti ~35 EUR
Nacionaliniai pietūs Saremoje ~ 15 EUR/asm.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Priemoka už vienvietį kambarį - 65 EUR
Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2000 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus