(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliai

Kelionės atmintinė Estija
2d.
Kalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliaiKalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliaiKalėdinis Talinas - hidrolėktuvų uosto muziejus - Talino tuneliai
Rezervuoti

Kelionės programa

Žiema, ko gero – puikiausias metas Talinui aplankyti. Šalna arba sniegu nukloti raudoni, į UNESCO kultūros paveldo sąrašą įtraukto senamiesčio stogai, smailiastogės bažnyčios, įspūdingos pilys, grįstose gatvelėse aidintys dūdmaišių garsai ir jaukių kalėdinių mugių šurmulys kuria nepakartojamą uostamiesčio dvasią. Visgi dviejų dienų kelionės metu spėsite susipažinti ne tik su Estijos sostine, bet ir jos apylinkėmis: populiariausiu Baltijos šalyse Hidrolėktuvų uosto muziejumi, Šv. Brigitos vienuolyno griuvėsiais bei Tarptautiniu jūrų uostu.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykstame į didžiausią Estijos miestą -Taliną. Apžvalginė ekskursija po Estijos sostinę Taliną - miestą, skaičiuojantį jau 850 metų. Aplankome Talino apylinkes: Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, Tarptautinis jūrų uostas. Vykstame į Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių Baltijos šalyse. Unikalios koncepcijos jūros muziejus supažindina lankytojus su pasauliu tyvuliuojančiu po vandeniu ir besidriekiančiu virš jo. Muziejus turi daugiau nei 200 eksponatų. Ekskursija pėsčiomis po senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, Aleksandro Nevskio soboras - XIX amžiaus caro valdžios simbolis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, Nigulistės ir Olevistės bažnyčios, „Storosios Margaritos" bokštas. Talino kalėdinės mugės lankymas.Kalėdų eglė Talino Rotušės aikštėje per kalėdines muges statoma jau nuo 1441 metų. Ši tradicija laikoma seniausia pasaulyje. Talino Kalėdų mugėje tradiciškai prekiaujama liaudies meistrų darbiais, kurių nėra įprastose parduotuvėse. Lankytojai čia gali tiesiogiai pabendrauti su tautodailininkais, įsigyti kalėdinių papuošalų ir rankdarbių, kurie puikiai tinka šventinėms dovanoms. Vietos kepėjai ir virėjai mugėje siūlo tradicinių estiškų patiekalų – nuo juodos kraujinės dešros ir raugintų kopūstų iki imbierinių meduolių ir sausainių su sielą ir kūną sušildančiais kalėdiniais gėrimais. www.joululaat.ee. Pasibuvę kalėdinėje mugėje vykstame link viešbučio Taline.  Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių lankome miesto gynybinio tunelius: grįšime į praeitį, į XVI amžių (pamatysite, kas gyveno tuneliuose, kaip miestas atrodė po karo), ir pažvelgsime į ateitį, į kurią vyksime traukinuku ir pamatysime Talino miesto viziją 2212 metais. Laisvas laikas Talino Rotušės aikštėje, kurioje šurmuliuoja kalėdinė mugė. Išvykimas iš Talino. Keliaujame per Estiją, Latviją, Lietuvą. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamiems objektams reikia turėti  ~ 22 EUR

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus