(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Pietų Tirolis Dolomitinių Alpių apsuptyje

Kelionės atmintinė Italija
7d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvosime viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Po pusryčių keliausime per Čekiją, Austriją, Italiją, kol vakarop pasieksime Brikseno miestą, įsikūrusį prie Isarko ir Rienzos upių. Trumpai pasivaikščiosime senamiestį. Matysime Katedrą, pradėtą statyti X amžiuje, renesansinius Vyskupų rūmus, Šv. Mykolo bažnyčią. Tada vyksime  į nakvynės vietą  viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliausime į kalnus, kelsimės Seis Seiser keltuvu. Grožėsimės Alpių viršūnėmis. Galima žygis pėsčiomis. Atvykę į Neustift augustinų vienuolyną, kuris savo istoriją skaičiuoja daugiau nei 850 metų, pasivaikščiosime po nuostabų vienuolyno sodą ir parką. Vyksime nakvoti į viešbutį.

4 diena. Po pusryčių apžiūrėsime vieną gamtos stebuklą - Riteno stulpus, kurie yra dažnai vadinami piramidėmis. Tai Eizako slėnio šlaite tarsi adatos „susmaigstytos“ smailės, siekiančios net 40 metrų aukštį. Kai kurias jų puošia akmeninės „kepurės“. Atvykę į  Bolcaną, kuris yra Trentino – Pietų Tirolio regiono sostinė, pasijusime tarsi viduramžių mieste, Bus įdomu apžiūrėti domininkonų vienuolyną, kuriame puikiai išsilaikiusios XIV a. freskos, Triumfo arką – diktatoriaus Musolinio fantazijos vaisių. Vėliau aplankysime Tirolio archeologijos muziejų, kuriame saugoma Ötzi mumija – pirmykštis žmogus, prieš 5300 metų sustingęs lede. Muziejuje susipažinsime su Alpių formavimosi periodais, pirmųjų žmonių gyvenimo pėsdakais. Tada jau vyksime nakvoti į viešbutį.

5 diena. Po pusryčių važiuojame į Meraną - antrą savo dydžiu Bolcano provincijos miestą,  įsikūrusį slėnyje, iš rytų ir šiaurės apsuptą didingų kalnagūbrių, kurių aukštis siekia 3335 metrus. Dėl kalnų įtakos Merane susiformavo labai malonus mikroklimatas. Ne veltui čia buvo įkurtas vienas gražiausių Italijoje botanikos parkų prie Trautmansdorfo pilies. Ši pilis buvo  mėgstamiausia Austrijos imperatorės Elžbietos vieta, dėl šios asmenybės ir išgarsėjo Merano kurortinis miestas. Botanikos parke yra keletas apžvalgos aikštelių, iš kurių atsiveria nuostabi Trautmansdorfo pilies panorama Alpių pašonėje. Parke yra palmių pliažas, papūgų paviljonas, baseinas su japoniškais karpiais ir baseino saloje esančiais gultais, ant kurių galime pailsėti, kavinėje išgerti puodelį itališkos kavos. Apžiūrėję pilį ir parką, vyksime į Merano terminius baseinus. Tai didžiulis terminis kompleksas su radono šaltiniais. Komplekso sienos stiklinės ir leidžia mėgautis kerinčia Alpių kalnų panorama. Svečių paslaugoms veikia 25 baseinai, sporto salė, didelis saunų ir pirčių kompleksas, sniego kambarys bei daugybė SPA procedūrų. Atavę jėgas vykstame nakvoti į viešbutį.

6 diena. Po pusryčių grįžtame per Italiją į Austriją ir pasiekiame Ratenbergą, įsikūrusį prie Ino upės. Nuo seno šis miestas  žinomas kaip muitinės vieta tarp Tirolio ir bavarų žemės. Iki XVI a. pradžios miestas priklausė Bavarijai , šiuo metu- Austrijai. Miestas žavus siauromis gatvelėmis, gynybine siena ir stiklo gaminiais. Čia įsikūrusi viena garsiausių Austrijos stiklo ir krištolo gaminių Kisslingerio įmonė, kuri Ratenberge gyvuoja nuo 1946 m. Aplankę stiklo ir krištolo dirbtuves, Čia ne tik pamatysime, kaip atsiranda stiklas, bet ir įsigysime rankų darbo aukštos kokybės stiklo gaminių. Ir vėl keliausime per Austriją į Čekiją. Nakvosime viešbutyje Čekijoje.

7 diena. Po pusryčių, keliaudami per Čekiją, Lenkiją, pasieksime Lietuvą. Vėlai vakare sugrįšime į namus.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas pasibaigus kelionei turi būti ne mažiau nei 3 mėn.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

  • kelionė autobusu;
  • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

 

  • mokamiems objektams ir vietiniams gidams rekomenduojame turėti ~  95 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keisti;.
  • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
  • medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • priemoka už vienvietį kambarį – 160 EUR .

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 3700 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus