(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Šiaurės Italija (su poilsiu)

Kelionės atmintinė Italija
8d.
Šiaurės Italija (su poilsiu)Šiaurės Italija (su poilsiu)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstame į nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių išvykstame į Austriją. Aplankome Štirijos provincijos sostinę Gracą. Vaikščiodami po senamiestį aplankysime Varpinę, Bokšto aikštę, barokinį mauzoliejų, gotikinę Katedrą ir miesto aikštę, apsuptą siaurų, viduramžius menančių, namų. Važiuojame į Italiją. Vakare atvykstame į nakvynės vietą  Adrijos jūros kurorte. Nakvosime viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių ilsimės prie Adrijos jūros arba keliaujame į Veneciją*. Plauksim  į „miestą ant vandens“ pakeliui aplankydami Venecijos lagūnos salas: Burano – buvusį žvejų kaimelį su spalvingais namais ir pakrypusia varpine; stiklo dirbiniais garsėjančią salą - Murano. Pasivaikščiosime po „svajonių miestą“ ir grožėsimės Šv. Morkaus aikšte, kurioje vykdavo  misterijos, procesijos, politiniai renginiai; Šv. Morkaus bazilika su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto tiltu, nuo kurio atsiveria puikūs Didžiojo kanalo vaizdai, „Atodūsių“ tiltu, kuris buvo pastatytas, kad iš Dožų rūmų būtų galima patekti į kalėjimą. Laisvu laiku pasikelsime į 100 m aukščio Varpinę, aplankysime garsiausias Venecijos bažnyčias. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių ilsimės prie Adrijos jūros arba keliaujame  į Veroną ir Sirmionę*. Važiuojame į Romeo ir Džiuljetos  Veroną ir dairomės po turtingiausią šiaurės Italijos miestą, aplankydami istorinį miesto centrą, spalvingą turgaus aikštę – Piazza delle Erbe, Sinjorijos aikštę su elegantiška Dantės skulptūra, minias turistų pritraukiantį Džuljetos namą, Romos Koliziejui dydžiu nedaug tenusileidžiantį, puikiai išsilaikiusį romėnų amfiteatrą, kuriame tilpdavo beveik visi Romos laikų Veronos gyventojai. Vyksime prie didžiausio Italijoje Gardos ežero. Sustosime šio ežero pusiasalyje įsikūrusiame Sirmenonės kurorte. Esant galimybei, važiuosime degustuoti šio krašto gėrimo. Sugrįšime į nakvynės vietą kurorto viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių ilsimės prie Adrijos jūros arba vykstame į Raveną ir San Mariną*. Važiuojame į Raveną, kuriame amžino poilsio atgulė poetas Dantė. Ravenos miestas visame pasaulyje garsus puikiai išlikusių V–VII a. bizantinių mozaikų puošyba. Vaikščiodami senamiestyje aplankysime Šv. Vito katedrą ir di Galla Placidia šeimos mauzoliejų, kurie išpuošti spalvingomis mozaikomis. Apžiūrėsime paminklą Dantei ir jo kapą. Atvyksime į nykštukinę valstybę - San Mariną – vieną seniausių miestų -valstybių Europoje. Aplankysime Šv. Pranciškaus vartus, Šv. Marino katedrą, Rokos tvirtovę, Valstybės rūmus, pasivaikščiosime įspūdingomis senojo miesto gatvelėmis. Vakare grįšime nakvoti į kurorto viešbutį.

6 diena. Po pusryčių – visa diena poilsiui prie Adrijos jūros. Nakvosime  viešbutyje.

7 diena. Po pusryčių vykstame į Fiurlio regiono sostienę Udinę. Aplankysime seniausią mieste Šv. Mergelės Marijos bažnyčią, Laisvės aikštę, miesto Rotušę, Udinės pilį. Išvyksime per Austriją, Čekiją į nakvynė vietą viešbutyje.

8 diena. Pusryčių per Čekiją, Lenkiją keliausime namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas  arba tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • kelionė autobusu;
 • 7 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje (5 iš jų - prie jūros);
 • 5 vakarienės kurorte (gėrimai neįskaičiuoti);
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • papildomos pasirenkamos ekskursijos * ~ 100 EUR (reikia užsakyti prieš kelionę);
 • bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos   ~ 70 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį - 105  EUR.

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 3800 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus