(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Centrinės Kroatijos rivjera (poilsis prie jūros)

Kelionės atmintinė Kroatija
8d.
Centrinės Kroatijos rivjera (poilsis prie jūros)Centrinės Kroatijos rivjera (poilsis prie jūros)Centrinės Kroatijos rivjera (poilsis prie jūros)Centrinės Kroatijos rivjera (poilsis prie jūros)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena

Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Čekiją. Nakvosime Čekijos viešbutyje.

2 diena

Po pusryčių tęsime kelionę per vieną iš Austrijos regionų -Štiriją, užburiančią gamtos grožiu. Gilūs slėniai, iš kurių ryte ir vakare sklaidosi miglos, kalvų šlaitai, pramaišiui su mišku suraikyti skirtingomis javų, vynuogienojų, vaismedžių sklypelių spalvomis, valstiečių namai, išsirikiavę palei kalvomis bėgančius keliukus, soduose besisukantys mediniai malūnėliai – matysime tokį peizažą. Pasieksime  Herbeštein pilį, kuri daugiau nei septynis šimtus metų mena Štirijos aristokratų gyvenimą. Didžiulis pilies kompleksas išsidėstęs 422 m. aukštyje, todėl svečių čia laukia ne tik įdomi pilies ekspozicija, bet ir atsiveriantys nuostabūs vaizdai. Seniausia pilies dalis išlikusi iš XVII a., vėliau ji buvo daug kartų perstatyta, restauruota gotikos, renesanso ir baroko stiliumi. Nuo XII a. iki šių dienų pilies kompleksas priklauso kilmingai Herbeštein giminei. Toliau keliausime per Austriją, Slovėniją ir atvyksime į Centrinę Kroatiją. Nakvosime privačiame sektoriuje.

 

3 diena

Po pusryčių vyksime į Trogirą*. Tai tipiškas viduramžių miestelis, tačiau neįprastas tuo, kad įsikūręs salelėje, o su sausuma sujungtas tik nedideliu tiltuku. Kartais dėl šios priežasties Trogiras vadinamas „Venecijos miniatiūra“. Matysime Šv. Lauryno katedrą – vieną iš Dalmatijos meno viršūnių, XIV-XV a. rotušę, renesansinius Žemyno vartus, gotikinius Čipiko rūmus. Tada keliausime Splitą – svarbiausią ir bene judriausią Dalmatijos miestą, vieną aktyviausių Dalmatijos uostų. Pažintinė ekskursijos metu matysime antikinius Romos imperatoriaus Diokletiano rūmus, kuriuos puošia Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartai, Kolonadą, imperatoriaus mauzoliejų – dabartinę katedrą, buvusią Jupiterio šventyklą, Tautos aikštę, kurioje stovi XV a. statyta rotušė. Keliaudami vaizdinga automagistrale gėrėsimės žydros jūros ir kalnų panorama. Grįšime į nakvynės vietą privačiame sektoriuje.

4 diena

Po pusryčių - išvyka į Kornati nacionalinį parką - vieną gražiausių parkų Europoje. Kornati salų archipelagą sudaro apie 150 didesnių ir mažesnių salų. Kroatai sako: „kaip metai turi daug dienų, taip ir Kornati turi daug salų“. Dieną praleisime pramogaudami laive, maudydamiesi jūroje, grožėdamiesi įspūdingu peizažu. Nusišypsojus laimei, gal pamatysime ir delfinų. Grįžę į viešbutį, ilsėsimės prie jūros.

5 diena

Po pusryčių keliaujame į Pago salą*. Į salą keliamės keltu. Saloje, kurios ilgis 63 km, yra dvi kalnų grandinės, besidriekiančio pakrante.  Pietiniame salos gale skardžiai supa gilią įlanką ir daugybe siaurų įlankėlių. Boros vėjo nugairintos salos kraštovaizdis primena mėnulio peizažą. Sala garsėja savo alyvmedžių giraitėmis ir kvapiosiomis žolelėmis, ypač šalavijais. Salos gyventojai verčiasi alyvų aliejaus ir išskirtinio Žuticos gėrimo gamyba bei avininkyste. Pagas taip pat garsėja avies sūriu („paški sir“), kuris pasižymi ypatingu skoniu dėl kvapiųjų žolelių, augančių ganyklose. Tai ir mes aplankysime sūrio gamyklėlę bei druskos muziejų. Pasižvalgysime po Pago senamiestį, kurį XV a. projektavo žymiausias Dalmatijos architektas J. Dalmatinacas. Mieste išsaugotas senasis išplanavimas su dviem pagrindinėmis gatvėmis, kurios kertasi svarbiausioje aikštėje, ir lygiagrečiai išsidėsčiusiomis kitomis gatvėmis. Į pagrindinę aikštę žvelgia XV a. Kunigaikščio rūmai (Kneževa Palča) ir (1443-1448m.). Bažnyčioje išsaugota daug meno kūrinių. Keliaujame  į Zadarą: susipažinsime su vienu didžiausių Dalmatijos regiono ir seniausiu visos Kroatijos miestu, skaičiuojančiu trečiąjį savo gyvavimo istorijos tūkstantmetį. Mieste išlikę romėnų forumo griuvėsiai, įspūdinga IX šimtmetyje pastatyta Šv. Donato bažnyčia, Penkių šulinių aikštė. Nakvosime privačiame sektoriuje.

6 diena

Po pusryčių – nuostabi ekskursija į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną gražiausių parkų Europoje, įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Daugybė upelių ir krioklių čia jungia įvairiame aukštyje išsidėsčiusius 16 didelių ir gausybę mažų ežerėlių. Vaikščiosime nacionalinio parko takeliais, plauksime laivu didžiausiu Kozjak ežeru. Mus lydės stulbinantis ežerų ir krioklių, gėlių ir paukščių pasaulis. Aplankę šį unikalų gamtos kampelį, keliausime per  Kroatiją link viešbučio, kur ir nakvosime.

7 diena

Po pusryčių būtina pamatyti Zagrebą - Kroatijos sostinę. Trumpa pažintis su istoriniu miesto centru: Kaptolas ir Gradecas, Katedra, Kruvinasis tiltas, Akmeniniai vartai su stebuklinguoju šv. Mergelės Marijos paveikslu, šv. Morkaus bažnyčia (XIIIa.). Vertas dėmesio ir Žemutinio miesto centras - J. Jelačičiaus aikštė. Iškeliaujame per Kroatiją, Slovėniją, Austriją į Čekiją. Nakvosime viešbutyje .

8 diena

Po pusryčių  per Čekiją, Lenkiją vykstame į Lietuvą Vėlai naktį grįžtame namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • kelionė autobusu;
 • 3 tarpinės  nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
 • 4 nakvynės su pusryčiais  privačiame sektoriuje Kroatijoje;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

 

 • mokamiems objektams ir kai kurių lankomų vietų gido paslaugoms reikia turėti ~100 EUR;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • programa, esant reikalui, gali būti koreguojama;
 • medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
 • priemoka už vienvietį  kambarį – 150 EUR;

 

*už papildomą priemoką galite pasirinkti Kroatijoje  apgyvenimą viešbutyje;

*išvyka į Pago salą, Zadarą  -  45 EUR;

*išvyka į Trogirą ir Splitą – 50 EUR;

bendras paketas – 90 EUR.

Išvykos įvyksta susidarius ne mažesnei nei 25 žmonių grupei.

Lankomi mokami objektai į ekskursijų kainą neįskaičiuoti.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus