(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Laimos šokolado ir kalėdinės Rygos eglutės istorija

spausdinti programąKelionės atmintinė Latvija
1d.
Laimos šokolado ir kalėdinės Rygos eglutės istorijaLaimos šokolado ir kalėdinės Rygos eglutės istorijaLaimos šokolado ir kalėdinės Rygos eglutės istorija
Rezervuoti

Kelionės programa

Nusikelkite į svečią kultūrą vos per vieną dieną! Anksti išvykę iš Lietuvos, rytine kava jau galėsite mėgautis Latvijos sostinėje – Rygoje. Vėliau jūsų lauks ekskursija po kvapnų „Laimos“ šokolado fabriką ir kalėdine dvasia alsuojančius, akmenimis grįstus kiemelius bei aikštes. Ten galėsite ne tik įsigyti kitoniškų dovanėlių, bet ir išsamiau susipažinti su kaimyninės šalies architektūros paveldu, tradicijomis bei istorija, o vėlai vakare sugrįžę namo vargiai patikėsite, jog tai nebuvo sapnas.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją. Vykstame į Latvijos sostinę Rygą. Atvykstame į Laimos šokolado muziejų, kur prasidės saldi istorija...Čia sužinosime Laimos šokolado atsiradimo ir gamybos istoriją, ragausite šokoladinį gėrimą...Vėliau galėsime įsigyti  Laimos šokolado siuvenyrų. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Latvijos sostinės Rygos senamiestį: pilis, statyta 1330 metais, istorijos bėgyje ne kartą nuniokota, o 1991m., Latvijai atgavus nepriklausomybę, joje įkurta Latvijos prezidento rezidencija, Domo katedra ir aikštė, Šv. Petro bažnyčia - pati seniausia ir aukščiausia Rygoje, paminklas garsiesiems Bremeno muzikantams, iki šiolei pildantiems slapčiausius norus, Juodagalvių riterių rūmai, laikomi pačiu puošniausiu pastatu Rygoje, Laisvės paminklas – latvių tautos laisvės ir vienybės simbolis. Laisvas laikas Rygos kiemeliuose, kuriuose verda kalėdinis šurmulys... Rygos senamiestyje ir jo apylinkėse pamatysite eglutes, papuoštas tradiciškai, avangardiškai, originaliai ir netikėtai. Kiekvienos eglutės dizainas - Latvijos dailinkų ar meno akademijos studentų autorinis darbas.

Domo  aikštės kalėdinėje mugėje galėsite nusipirkti amatininkų ir tautodailininkų sukurtų kalėdinių dovanėlių: medinių žaislų, raštuotų pirštinių, eglutės papuošalų...Kiekvienas galės sau išsirinkti kalėdines dovanėles. Paragausime kalėdinių skanėstų: tradicinių latviškų sausainių piparkukų, riešutų, karšto vyno, keptų dešreliųant dūmo. Vaikams bus smagu pasižiūrėti avelių ir triušiukų gardus, sniego malūną, pajodinėti poniais...Su kalėdine nuotaika vakare grįžtame į namus.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu.
Ekskursinė programa.
Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

Lankomiems objektams turėti  s. -8 EUR , v., senjorams - 6 EUR
Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Į kelionės kainą medicininių išlaidų darudimas neįskaičiuotas.

Išvykimas iš Vilniaus spaudos rūmų aikštelė -          6.00 val.
Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle K -7.15 val.
Panevėžys autobusų stotis prie „Iki“ parduotuvės - 8.20 val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus