(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir Rūtos šokoladas Šiauliuose

Latvija
1d.
Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir Rūtos šokoladas ŠiauliuoseLedo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir Rūtos šokoladas ŠiauliuoseLedo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir Rūtos šokoladas ŠiauliuoseLedo skulptūrų festivalis Jelgavoje ir Rūtos šokoladas Šiauliuose
Rezervuoti

Kelionės programa

Per Lietuvą vykstame į Šiaulius. Aplankome Šiauliuose  įsikūrusį šokolado muziejų. Muziejaus ekspozicija pristato ne tik įdomią fabriko istoriją, bet ir atveria keturių tūkstantmečių šokolado vartojimo paslaptis ir ypatumus. Muziejuje sužinosite kur auga „šokolado medžiai“  susipažįstate su šokolado atsiradimo istorija, sužinote, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, išgirsite, kokie pirmieji šokolado fabrikai buvo Lietuvoje. Čia galima nusifotografuoti ir elektroniniu paštu išsiųsti savo nuotrauką ar sukurtą saldainių popierėlį draugams, pažaisti įvairių žaidimų. Vėliau turėsime galimybę nusipirkti šviežių šokoladinių saldainių istorinėje parduotuvėje:  šokoladinių saldainių su įvairiais įdarais, dražė, suflė ir žėlė saldainių, šokoladinių figūrų, becukrių ar ekologiškų gaminių, kulinarijos paveldo ir suvenyrinių rinkinių. Po ekskursijos kviečiame papietauti Šokolado muziejaus kavinėje. Pasivaišinę keliaujame į Latviją.

Po pietų atvykstame į Jelgavą. Trumpa pažintis su Jelgavos miestu: Jelgavos rūmai, Šv. Trejybės bažnyčios bokštas, kuriame įsikūręs muziejus. Muziejaus lankymas ir apžvalgos bokštas.  Tarptautinį ledo skulptūrų festivalio lankymas, kuris jau  organizuojamas  21-ąjį kartą!!! Profesionalūs skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių pristatys spindinčius meno kūrinius, kuriems bus panaudota 70 tonų ledo. Kiekvienas sukurs savo “Svajones. Sutemus ledo skulptūros išmoningai apšviečiamos ir sužėri visu grožiu. Laisvas laikas, kurio metu galite savarankiškai praleisti laiką žiemos ledo karalystėje: papramogauti, pačiuožinėti ledo kalneliais, pavalgyti, apsilankyti ledo bare. Vakaro programoje: koncertai ledo scenoje, šviesų šou, DJ ir šokiai bei šventiniai fejerverkai. Apie 21.00 val. išvykstame Lietuvos link. Naktį sugrįžtame į namus.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

- kelionė patogiu autobusu;
- kelionės vadovo paslaugos;
- ekskursinė programa;

 

Pastabos:

Ekskursija po Šokolado muziejų suaugusiems  10 EUR, vaikams, studentams, senjorams 8 EUR
Pietūs Šiauliuose – 5 EUR (sriuba, antras patiekalas). Būtina išankstinė rezervacija.
Šv. Trejybės bažnyčios bokštas suaugusiems 2,50 EUR, vaikams, studentams, senjorams 1 Eur Gidas grupei - 30 EUR
Įėjimas į Ledo skulptūrų festivalį 5 EUR suaugusiams, 3 EUR vaikams ir senjorams, vaikams  iki 7 metų įėjimas nemokamas.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir bilietų kainos gali keistis;
būtina turėti pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Asmeninės išlaidos pagal poreikį;
draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus