(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Dvi Baltijos sostinės - Talinas ir Ryga

Kelionės atmintinė Latvija , Estija
2d.
Dvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir Ryga
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Latviją, Estiją. Atvykę į Taliną, pasižvalgysime po miestą, skaičiuojantį jau 850 metų: pamatysime gražiausią mieste  Kadriorgo parką, Šv. Brigitos vienuolyno archeologinę vietovę. Pasivaikščiosime po  senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Toompea kalvą – politinį, administracinį ir dvasinį miesto centrą, kurio pilyje dirba Parlamentas. Vaikščiodami po aukštutinį mietą pasigrožėsime senąja Domo katedra - svarbiausia miesto bažnyčia, įspūdingų formų Aleksandro Neviškio soboru – XIX amžiaus caro valdžios simboliu, iš  apžvalgos aikštelių gėrėsimės Talino panoramomis. Nusileidę į žemutinį miestą, sustosime prie seniausios Baltijos valstybių Rotušės, miesto amatininkų ir pirklių gildijos pastatų, Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo bažnyčių; miesto sienos bokštai atskleis įvairiausių viduramžių miesto paslapčių. Laisvu laiku kiekvienas pajusime savąjį Talino žavesį: norintieji aplankysime Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių Baltijos šalyse. O gal norėsime susipažinti su KUMU – moderniausiu Estijos meno muziejumi? Talinas – nuostabiausių pasirinkimų miestas. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.

2 diena. Po pusryčių iškeliausime Latviją. Atvykę į Latvijos sostinę Rygą, pėsčiomis pasidairysime po Rygos senamiestį: pamatysime pilį, statytą 1330 metais, ne kartą  nuniokotą, keitusią savo pavidalą. Nuo 1991m.,Latvijai atgavus nepriklausomybę, pilyje yra Latvijos prezidento rezidencija. Sakoma: „visi keliai veda į Romą, o Rygoje – į  Domo aikštę“, kur išdidžiai karaliauja Domo  katedra, menanti senuosius viduramžius. Šv. Jokūbo, Šv. Jono, Šv. Petro (seniausia mieste) bažnyčios ir jų bokštai – tai vizitinė Rygos senamiesčio kortelė. Juodagalvių riterių rūmai - puošniausias pastatas Rygoje – miestelėnų pasididžiavimas, o Laisvės paminklas (skulptorius K. Zalė) – latvių tautos nepriklausomybės ir vienybės simbolis. Laisvu laiku norintieji aplankysime didžiausią Baltijos šalių Automobilių muziejų, kuriame eksponuojami įvairiausių laikų ir modelių automobiliai: prabangūs sovietinės valdžios vadovų limuzinai, taip vadinamoji Kremliaus kolekcija. Įspūdinga specialios krovininės ir karinės technikos, lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekcija. Pasigrožėję miesto Art nouveau architektūra, išvyksime į Lietuvą. Namo sugrįšime vėlai vakare.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas - ne trumpesnis negu 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

kelionė autobusu;

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Talino centre www.metropol.ee ;

kelionės vadovo paslaugos;

organizacinės išlaidos.

PASTABOS:

mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 30 EUR;

objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1400 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus