(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Dvi Baltijos sostinės - Talinas ir Ryga

spausdinti programąKelionės atmintinė Latvija , Estija
2d.
Dvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir RygaDvi Baltijos sostinės - Talinas ir Ryga
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Latviją, Estiją. Atvykę į Taliną, pasižvalgysime po miestą, skaičiuojantį jau 850 metų: pamatysime gražiausią mieste  Kadriorgo parką, Šv. Brigitos vienuolyno archeologinę vietovę. Pasivaikščiosime po  senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Toompea kalvą – politinį, administracinį ir dvasinį miesto centrą, kurio pilyje dirba Parlamentas. Vaikščiodami po aukštutinį mietą pasigrožėsime senąja Domo katedra - svarbiausia miesto bažnyčia, įspūdingų formų Aleksandro Neviškio soboru – XIX amžiaus caro valdžios simboliu, iš  apžvalgos aikštelių gėrėsimės Talino panoramomis. Nusileidę į žemutinį miestą, sustosime prie seniausios Baltijos valstybių Rotušės, miesto amatininkų ir pirklių gildijos pastatų, Šv. Mikalojaus ir Šv. Olavo bažnyčių; miesto sienos bokštai atskleis įvairiausių viduramžių miesto paslapčių. Laisvu laiku kiekvienas pajusime savąjį Talino žavesį: norintieji aplankysime Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiuo metu yra vienas populiariausių Baltijos šalyse. O gal norėsime susipažinti su KUMU – moderniausiu Estijos meno muziejumi? Talinas – nuostabiausių pasirinkimų miestas. Nakvosime viešbutyje Talino priemiestyje.

2 diena. Po pusryčių iškeliausime Latviją. Atvykę į Latvijos sostinę Rygą, pėsčiomis pasidairysime po Rygos senamiestį: pamatysime pilį, statytą 1330 metais, ne kartą  nuniokotą, keitusią savo pavidalą. Nuo 1991m.,Latvijai atgavus nepriklausomybę, pilyje yra Latvijos prezidento rezidencija. Sakoma: „visi keliai veda į Romą, o Rygoje – į  Domo aikštę“, kur išdidžiai karaliauja Domo  katedra, menanti senuosius viduramžius. Šv. Jokūbo, Šv. Jono, Šv. Petro (seniausia mieste) bažnyčios ir jų bokštai – tai vizitinė Rygos senamiesčio kortelė. Juodagalvių riterių rūmai - puošniausias pastatas Rygoje – miestelėnų pasididžiavimas, o Laisvės paminklas (skulptorius K. Zalė) – latvių tautos nepriklausomybės ir vienybės simbolis. Laisvu laiku norintieji aplankysime didžiausią Baltijos šalių Automobilių muziejų, kuriame eksponuojami įvairiausių laikų ir modelių automobiliai: prabangūs sovietinės valdžios vadovų limuzinai, taip vadinamoji Kremliaus kolekcija. Įspūdinga specialios krovininės ir karinės technikos, lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekcija. Pasigrožėję miesto Art nouveau architektūra, išvyksime į Lietuvą. Namo sugrįšime vėlai vakare.

*Šioje kelionėje nakvosite viešbutyje  “METROPOL” įsikūrusiame Talino centre, Rotermann kvartale, vos už 300 metrų nuo senamiesčio. Viešbutyje įrengti numeriai su mini barais, šildomomis grindimis ir nemokamu belaidžiu internetu. Puiki galimybė vakare pasiekti Talino senamiesčio jaukias kavinukes ir barus.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

Galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas - ne trumpesnis negu 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

kelionė autobusu;

1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje Talino centre www.metropol.ee ;

kelionės vadovo paslaugos;

organizacinės išlaidos.

PASTABOS:

mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 30 EUR;

objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1400 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus