(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Krokuva - Velička - Zakopanė

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
3d.
Krokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - ZakopanėKrokuva - Velička - Zakopanė
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į Veličką, esančią 15 km nuo Krokuvos. Aplankome jau 700 metų veikiančią druskų kasyklą, jos požemius puošiančias įvairias skulptūras, koplyčias bei bažnyčią. Kasyklas jau XV a. lankė Lenkijos karaliai su savo svitomis. Tuo pat metu buvo sukurtas ir turistinis maršrutas. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
2 diena. Po pusryčių vykstame į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Aplankysime Vavelio kalvą, ant kurios stovi didingi rūmai – Lenkijos ir Lietuvos valdovų rezidencija. Apžiūrėsime Vavelio Katedrą, kurioje yra stebuklais garsėjantis karaliaus Žygimanto varpas, Jogailos, jo žmonos Jadvygos, Žygimanto Augusto bei kitų karalių kapai. Vėliau pėsčiomis dairysimės po senamiestį, matysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Barbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo Krokuvą nuo užpuolikų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, centrinę turgaus aikštę, Šv. Marijos baziliką, senovinę prekyvietę Sukenicas, kuri veikia iki šiol, Jogailos universiteto kiemelius. Vyksime į Zakopanę – miestelį, įsikūrusį gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Šiandien Zakopanė yra tikra turistų Meka, kurios populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Tik čia, vaikščiodami seniausia kurorto gatve – Kropuvka, pajusime tikrą ir spalvingą vietinių gyventojų – kalniečių nacionalinę kultūrą, tradicijas. Pakilę keltuvais į kalną pasivaikščiosime ir gėrėsimės įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Laisvu laiku ieškosime įdomių kalniečių suvenyrų, galėsime paragauti jų skanėstų. Vyksime į nakvynės vietą. viešbutyje.
3 diena. Po pusryčių važiuojame į Čenstakavos Jasna Gora vienuolyną - švenčiausią Lenkijos vietą, kur stovi Švč. Mergelės Marijos šventovė. Čia saugomas „Juodosios Madonos“ paveikslas, kuris kasmet pritraukia didžiules minias piligrimų iš Lenkijos ir visų pasaulio šalių. Išvyksime į namo. Keliaudami per Lenkiją, vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė autobusu;
  • 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 130 PLN ( Lenkijos zlotų);
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
Priemoka už vienvietį kambarį 30  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 1700 km.

Išvykimas:

4.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 Alytus arba Marijampolė

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus