(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Mozūrų kraštas senjorams

Lenkija
2d.
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vykstate į Fromborką. Čia pamatote unikalią, Vytauto laikus menančią gotikinę Katedrą. Čia gyveno ir tyrinėjo žymus astronomas Mikalojus Kopernikas. Vėliau vykstate į Lidzbarg Varminski miestą, įsikūrusį prie Alnos upės. Aplankote kryžiuočių pilį, kuri buvo įkurta nukariautose žemėse. Pilis iki XVIII a. buvusi Varmės žemės vyskupų rezidencija. Važiuojate į Rešlio miestą, kur pamatote XIII a. vyskupų pilį, unikalų arkinį tiltą. Vykstate į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos barokinį ansamblį, kuris nuo viduramžių garsėja Šv. Mergelės Marijos apsireiškimu. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus, freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Nakvynė Šv. Lipkoje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstate į Gižicką, kur aplankote Šv. Brunono paminklą, pastatytą jo žūties vietoje.Vėliau keliaujate link Mažojoje Lietuvoje esančios Geldapės, įsikūrusios Romintos girios pietvakariniame pakraštyje. Lankote kurorto druskų sieną. Ramintos giria - tai laukinės gamtos kampelis, kuriame išlikę ir unikalūs žmogaus sukurti inžineriniai statiniai – Stančikų geležinkelio tiltai. Įspūdingi savo dydžiu, struktūra bei nuo jų atsiveriančiais vaizdais. Toliau vyksite į kitą, ne mažiau įdomią, vietą jau Lietuvos pasienyje – Vištytį. Pakeliui stabtelsite prie vieno didžiausių Lietuvoje – Vištyčio akmens. Tik nevalia bus nuo akmens į priešingą kelio pusę eiti – ten jau Rusijos Federacija... Vištytis – nedidelė gyvenvietė, kurios dalis, kaip ir pats Vištyčio ežeras, patenka į kitos valstybės sudėtį. Vėlai vakare sugrįžtate į namus.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • Kelionė autobusu.
 • 1 nakvynė su pusryčiais.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~ 70 PLN.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį.
 • Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 30 EUR

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~1200 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus