(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Plaukimas laivu Augustave ir kitos įdomybės (dovanojame degustaciją)

spausdinti programą Lenkija
1d.
Plaukimas laivu Augustave ir kitos įdomybės (dovanojame degustaciją)Plaukimas laivu Augustave ir kitos įdomybės (dovanojame degustaciją)
Rezervuoti

Kelionės programa

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Atvykstate į atkurtą senovės baltų genčių – jotvingių ir prūsų gyvenvietę. Čia pasigrožėsite neįprastais vaizdais: orginalūs mediniai nameliai, medinė pilis, akmenimis klotas baseinas, ramybe dvelkiantis aukuras, prūsų ir jotvingių pilkapiai...Pasiklausę įdomių pasakojimų, galėsite paragauti  tradicinės vietinės produkcijos ir jos įsigyti. Važiuojate į  istorinę vietą prie Vygrių ežero,  kur Vygrių bažnyčios  ir Kamandulių vienuolių vienuolyno balti stogai praskaidrina miškų žalumą. Apžiūrite visą pastatų kompleksą, kuriuose įsikūrę Jono Pauliaus II biblioteka, svečių namai, kūrybinių darbų centras. Vienuolyno kriptoje palaidoti apie 40 eremitų vienuolių, o pačioje kriptoje yra mirties šokio paveikslas, kuriame vaizduojama giltinė kviečianti vienuolį šokti. Pasivaikščioję ir viską apžiūrėję važiuojate į Augustavą – Lenkijos „Šiaurės Veneciją“. Vienas iš svarbiausių gamtos ir istorijos paminklų mieste yra 1824-1839 m. nutiestas Augustavo kanalas, jungiantis Vyslos ir Nemuno upes. Miesto centre  yra išlikusių vėlyvojo klasicizmo ir eklektikos stiliaus pastatų. Čia turėsite galimybę plaukti laivu Augustavo ežerynais ir  įveikti kanalo šliuzus. Pasiplaukioję laivu, grįšite vakare  namo.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

  1. LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu

Ekskursinė programa

Kelionės vadovo paslaugos

PASTABOS:
Mokami objektai:
Vygrių vienuolynas – 6 ZL (grupės kaina)
Plaukimas Augustavo ežeru ~35 ZL , vaikams iki 10 m – 10 ZL
Senovės baltų gyvenvietė  - 14 ZL, vaikams 12 ZL

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Išvykimas:

6.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
7.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
8.10 val. ALYTUS

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus