(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Prancūzijos Elzasas ir Vokietijos Bavarija

spausdinti programąKelionės atmintinė Prancūzija , Vokietija
7d.
Prancūzijos Elzasas ir Vokietijos BavarijaPrancūzijos Elzasas ir Vokietijos BavarijaPrancūzijos Elzasas ir Vokietijos BavarijaPrancūzijos Elzasas ir Vokietijos Bavarija
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena.

Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją iki nakvynės viešbutyje.

2 diena.

Po pusryčių keliaujame per Vokietiją į Niurnbergą. Vaikščiodami po viduramžius menantį miestą aplankysime dailininko Diurerio namus, Rotušę, gražuolį fontaną, imperatoriškąją pilį, kurioje nuo XI a. iki XVI a. viešėjo visi vokiečių imperatoriai. Laisvu laiku galėsime paragauti Niurnbergo dešrelių. Tada vyksime į nakvynės vietą  viešbutyje.

3 diena.

Po pusryčių iškeliaujame į Strasbūrą. Pasivaikščiosime po Strasbūro senamiestį, iš kurio atsiveria puikus vaizdas į gražiausią senojo miesto rajoną – „Mažąją Prancūziją“. Apžiūrėsime Dievo Motinos katedrą, grožėsimės jos fasadu, vitražais ir žymiuoju astronominiu laikrodžiu. Pasivaikščiosime pėstiesiems skirta senąja Turgaus gatve su turtingai dekoruotais elzasiečių namais, sudarančiais unikalų miesto ansamblį.  Plauksime laivu Ino upe – prieš mūsų akis atsivers Strasbūro senamiestis. Aplankysime vieną labiausiai lankomų vietų Elzase - Šv. Odilės vienuolyną, pastatytą ant kalno, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti apylinkių panorama. Nakvosime viešbutyje.

4 diena.

Po pusryčių Elzaso keliu, grožėdamiesi senais viduramžių miesteliais, atvyksime į garsiausią Prancūzijos kaimą - Riquewihr, laikomą Elzaso krašto vynuogynų perlu ir stebinantį savo architektūra. Vaikščiodami po senamiestį matysime vynininkų namus, miestą juosiančią sieną. Vėliau vyksime į Kolmarą - Elzaso antrąją sostinę. Pasivaikščiosime senamiestyje: XIII a. Domininkonų bažnyčia, „Mažoji Venecija“, Pfisterio namas, akmeninis „Galvų namas“ – tai senamiesčio simboliai. Keliausime per Vokietiją iki nakvynės viešbutyje.

5 diena.

Po pusryčių aplankysime įspūdingą kalnų miestelį Fiuseną, garsų aukštutine pilimi ir Benediktinų vienuolynu. Vėliau vyksime į karališkąsias Bavarijos pilisHohenschwangau ir Neuschwanstein, kuriose nemaža laiko praleido Bavarijos karalius Liudvikas II. Pabuvosime Hohenschwangau pilyje. Esant galimybei, maudysimės terminiuose baseinuose. Keliausime per Vokietiją į nakvynės vietą viešbutyje (138 km).

6 diena.

Po pusryčių išvažiuojame į Miuncheną. Dairysimės po senamiestį: centrinė pėsčiųjų gatvė Neuhausestrasse, senosios bažnyčios, turistų mėgstama miesto centrinė aikštė, senoji ir naujoji rotušės tai Miuncheno pasididžiavimas. Aplankysime garsiausią Miuncheno kavinę Hofbrauhaus.  Po pietų išvyksime į Lenkiją, kur nakvosime viešbutyje.

7 diena.

Po pusryčių keliausime per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė patogiu autobusu;
  • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 70 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
  • medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • priemoka už vienvietį kambarį - 160 EUR;

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 4500 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus