(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Rumunija: Įdomioji Transilvanija

spausdinti programąKelionės atmintinė Rumunija
7d.
Rumunija: Įdomioji Transilvanija
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją, Slovakiją į nakvynės vietą. Nakvojame viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių vykstame į Košice miesto senamiestį. Pamatysime didžiausią Slovakijos bažnyčią ir grojančius fontanus. Tada keliausime į Vengrijos Tokaj miestelį, garsėjantį čia gaminama produkcija. Keliaudami per Vengriją, pasieksime  Rumuniją. Nakvosime viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių vykstame į Albą Iulią – miestą, kuriame palaidota karaliaus Žygimanto Augusto sesuo Elžbieta. Pamatysime išlikusius bastionus ir gynybinę sieną. Vykstame į Sibiu miestą, kuris įkurtas romėnų gyvenvietės Sibinum vietoje. Jaukios senamiesčio gatvelės, gynybiniai bokštai ir sienos, juosiančios miestą, buvę amatininkų gildijų pastatai ir bažnyčios - tai vienas nuostabiausių ir geriausiai išlikusių Rumunijos senamiesčių. Vėliau vykstame į viduramžių miestą Brasovą, kuriame aplankome Rotušės aikštę, Juodąją bažnyčią ir kitas įžymybes. Keliaujame į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių važiuojame į Sinajos kurortą, įsikūrusį beveik 1000 metrų aukštyje virš jūros lygio, Karpatų kalnuose. Šis kurortas vadinamas karališkuoju, nes jame buvo pastatyta karalių vasaros rezidencija - Peles rūmai. Šiuo metu rūmuose įrengtas muziejus, kurį galėsime aplankyti.  Keltuvu pakilsime į daugiau kaip 2000 m aukščio Furnikos viršukalnę, nuo kurios atsiveria nuostabūs vaizdai. Norintieji galės pasivaikščioti kalnų takais. Aplankysime garsų stačiatikių Sinajaus vienuolyną, kuriame šiuo metu gyvena apie 20 ortodoksų vienuolių. Nakvosime viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių besigrožėdami vaizdingomis vietovėmis, kalnais, slėniais ir serpantinais vyksime į Bran, kur stūkso įspūdinga Drakulos pilis, pastatyta XIV amžiuje.  Lankysime  pilį,  o papėdėje galėsime įsigyti gražių suvenyrų su Drakulos simbolika. Po to keliausime į Grafo Drakulos gimtąjį miestą Sigišuarą, įsikūrusį prie Trnavos upės. Miestas saugomas UNESCO. Pasivaikščiosime po  senamiestį, matysime gynybinius įtvirtinimus, laikrodžio bokštą, XIV a. pastatytą Drakulos namą, kuriame šiuo metu veikia puikus restoranas. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių keliaujame į Turdos miestą. Aplankome didžiausias Transilvanijos druskų kasyklas, kurios veikė jau nuo XIV a. Čia  pasitiks magiškas požemių pasaulis, įspūdingi tuneliai. Muziejuje susipažinsime su druskos kasybos istorija. O tada keliaudami per Vengriją, Slovakiją pasieksime nakvynės vietą. Nakvosime viešbutyje.

7 diena. Po pusryčių  per Slovakiją, Lenkiją. Išvykstame namo. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 6nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 100 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį 90 EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 3600 km.

Išvykimas:
4.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 Alytus arba Marijampolė

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus