(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Šveicarija

Kelionės atmintinė Šveicarija
7d.
Šveicarija
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją iki nakvynės viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių keliaujame per Vokietiją ir atvykstame į Niurnbergą. Pažintį su miestu pradedame lankydami pilį, kurioje nuo XI a. iki XVI a. lankėsi visi vokiečių imperatoriai. Senamiesčio gatvelėmis nusileidžiame nuo pilies, apžiūrime įdomiausius statinius: dailininko A. Diurerio namą, Budelio tiltą, Šv.Dvasios ligoninę, miesto rotušę, Gražuolį fontaną, Dievo Motinos bažnyčią. Laisvu laiku savarankiškai pasivaikštome po mietą. Keliaujame per Vokietiją į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių išvykstame į Šveicariją. Vingiuojančiu keliu keliaujame palei Reiną. Atvykstame į Šafhauzeną - čia pamatysime garsųjį Reino krioklį – vandeningiausią krioklį Europoje. Gražus kraštovaizdis, galingieji Reino vandenys, švarus ir gaivus oras – visa tai sukels gamtos didybės pojūtį.  Šie peizažai – daugelio poetų ir rašytojų įkvėpimo šaltinis, paliečiantis jautriausias stygas. Važiuojame į Liucerną - pagrindinį centrinės Šveicarijos miestą įsikūrusį  Keturių kantonų ežero pakrantėje, apsuptą kalnų ir kalvų. Kaip geografinis ir istorinis centras, Liucerna kelis šimtmečius buvo laikoma nepripažintąja Šveicarijos sostine. Pamatysime  seniausią Europoje dengtą medinį Koplyčios tiltą, katalikišką Katedrą, miesto gynybinę sieną, Rotušę, Liūto monumentą. Atvykę į Ciurichą, pasivaikščiosime po  miestą, kuris siūlo aukščiausią gyvenimo kokybę. Tai didžiausias ekonominis ir kultūrinis centras Šveicarijoje bei vienas gražiausių miestų Europoje. Patogiai išsidėstęs tarp dviejų kalnų, supamas Limato upės bei Ciuricho ežero, miestas žavi savo nepakartojamais kraštovaizdžiais. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių keliausime į Berną, kuris nepanašus į jokį kitą miestą. Tai vienas iš nedaugelio miestų, įkurtų viduramžiais, išsaugojusių savo pirmykštę išvaizdą iki šių dienų. Jungtinių Tautų Organizacija Berną kartu su Roma, Florencija yra paskelbusi pasauline kultūros įžymybe. Važiuosime  prie Lauterbriuneno krioklių, krentančių iš didžiulio aukščio. Tada vykstame į Interlakeną. Apibūdinti šios vietovės neįmanoma, nes prieš didingus kūrinius žodžiai nublanksta. Įsikūręs Šveicarijos širdyje, Interlakenas yra tarsi tiltas tarp dviejų ežerų. Krištolo švarumo kalnų upeliai, griausmingi kriokliai, švariausios upės, dangaus žydrumo ežerai  - visa tai yra neatsiejama Interlakeno ir jo apylinkių dalis. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių  važiuojame į Viurcburgą, kur pamatysime įspūdingą vyskupų rezidenciją su rūmų sodais ir aikšte, Marienburgo tvirtovę. Pereisime senuoju Maino tiltu, išpuoštu barokinėmis šventųjų skulptūromis. Tiltas jungia senąjį miestą su Marienburgo tvirtove. Išvysime Šv. Kilijono katedrą, puoštą barokiniu interjeru, Noimiunsterio baziliką, Rotušės ansamblį, pradėtą statyti XIII a. Per Vokietiją, Lenkiją vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
6 diena. Po pusryčių per Lenkiją keliausime namo. Vėlai vakare grįšime   į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • kelionė autobusu;
 • 6        nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 20 CHF ( Šveicarijos frankai), ~ 10 EUR;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį  120  EUR.

 

 

Kelionės metu  nuvažiuosime ~ 4200 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus