(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Lietuvos istorijos paveldas Ukrainoje

Kelionės atmintinė Ukraina
6d.
Lietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas UkrainojeLietuvos istorijos paveldas Ukrainoje
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Iš Lietuvos išvykstame anksti rytą. Keliaujame per Lenkiją. Atvykę į Liubliną – susipažįstame su senamiesčiu, menančiu XII a. Tai buvo  Rytų Europos iki Baltijos šalių prekybos kelių sankirta. Miestas labai turtingas kultūra, įvairių epochų architektūra. Pamatysite pilį, kurioje buvo pasirašytas unijos dokumentas, o vėliau apeisime Karališkojo tribunolo rūmus, Krokuvos vartus, gynybinės sienos likučius. Aplankysime Domininkonų bažnyčią, grožėsimės jos interjeru. Pasivaikščiosime Lietuvos aikštėje, kur stovi paminklas Liublino unijai. Tęsiame savo kelionę į Ukrainą. Atvykę į Lucką, nakvosime  viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių susipažinsime su Lucku, kuris jau nuo Lietuvos kunigaikščio Gedimino laikų priklausė LDK.  Aplankysime Lucko pilį ir Katedrą. Važiuosime į Dubno, kur apžiūrėsime Ostrogiškių-Liubomirskių  pilį. Keliausime į Zbaražą, kuriame savo pilį pastatė Lietuvos didžiojo kunigaikščio  Algirdo sūnus Kaributas. Tada vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių važiuosime į įspūdingąjį Chotyną. Čia prie pilies mūrų savo karo išmanymą demonstravo Jonas Karolis Chodkevičius. Aplankysime pilį, kurią labai pamėgo įvairių šalių filmavimo grupės. Įspūdingos 40 metrų aukščio sienos slepia daug paslapčių. Vėliau keliausime į Podolės Kamenecą, turtingą architektūros paminklais ir čia gyvenusių žmonių istorijomis. Pasidairysime po gražiausią Ukrainos pilį, kurią statė ir lietuviai, miesto Rotušę, dominikonų bažnyčią, prie kurios iki šiol stovi minaretas. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Pusryčių keliausime į Zoločevo miestą. Apžiūrėsime pilį, kuri buvo LDK kunigaikščių Radvilų nuosavybė, susipažinsime su muziejaus eksponatais ir paslaptingu tamplierių palikimu. Vėliau važiuosime į Pidhirce – buvusius gražiausius rūmus Ukrainoje. Vaikščiosime po istorinį-architektūrinį paminklą - Olesko pilį, grožėsimės puikiomis paveikslų bei skulptūrų kolekcijomis. Vakare vykstame į Lvovą. Nakvosime  viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių važiuosime į Žolkvą,  renesansinį miestą-tvirtovę, kuris XVIII a. priklausė LDK kunigaikščiams Radviloms. Grįžtame į Lvovą, įtrauktą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, ir tęsiame mūsų pažintį su šiuo nuostabiu miestu. Kava kvepiančios senamiesčio gatvelės, nuostabios architektūros pastatai,  Rotušės aikštė, katalikų Katedra, stačiatikių, graikų apeigų katalikų ir armėnų cerkvės, barokinės bažnyčios – visa tai išvysime ir gėrėsimės Lvove. Nakvosime viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių per Ukrainą, Lenkiją vykstame namo. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 5 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 800 UAH ( Ukrainos grivinos);
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį  - 75 EUR.

Kelionės metu  nuvažiuosime ~ 2500 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus