(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Naujametinis Lvovas (4d./3n.)

spausdinti programąKelionės atmintinė Ukraina
4d.
Naujametinis Lvovas (4d./3n.)Naujametinis Lvovas (4d./3n.)Naujametinis Lvovas (4d./3n.)Naujametinis Lvovas (4d./3n.)Naujametinis Lvovas (4d./3n.)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją. Atvykstame į Liubliną – miestą, įkurtą net XII a. ir ilgą laiką buvusį sankryža vienam iš svarbiausių prekybos kelių iš Rytų Europos link Baltijos jūros. Ekskursija po senamiestį, kur pamatome gynybinę sieną, Karališkojo tribunolo rūmus ir pagrindinę miesto aikštę, Karališkuosius vartus, paminklą Liublino unijai Lietuvos aikštėje, Bernardinų bažnyčią, kurioje 1569 m. buvo pašventinta garsioji Liublino unija. Vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje.
2 diena. Po pusryčių keliaujame į Lucko senamiestį, kur aplankome garsią ir didingą lietuvių statytą Liubarto pilį. 1429 m. joje vyko Europos valdovų suvažiavimas, kuriame buvo numatytas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytauto karūnavimas. Tad važiuosime į galingą, senąsias kovas menančią Olesko pilį,  XIV-XVIII a. architektūros ir istorijos paminklą, buvusią viena stipriausių LDK pilių. Joje gimė ir augo Lietuvos didysis kunigaikštis ir Lenkijos karalius Janas III Sobieskis. Apžiūrėsime paveikslais, skulptūromis, karo atributikos rinkiniais garsėjantį muziejų. Vyksime į Lvovą, vakare pasigrožėsime  senamiesčiu. Vakare siūlome aplankyti vieną gražiausių Operos ir baleto teatrų Europoje ir pasiklausyti žymiausių operečių koncerto (*). Nakvosime viešbutyje.
3 diena. Po pusryčių Jūsų lauks ekskursija po Lvovo senamiestį – vieną gražiausių visoje Europoje ir įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysime baroko šedevrą - Šv. Juro arkikatedrą, kurią puošia garsaus skulptoriaus J. Penzelio skulptūros. Pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, alsuojančiomis senojo miesto dvasia, apsilankysime spalvingose Lvovo aikštėse. Įspūdį paliks didingi miesto statiniai - Rotušė, gausybė katalikų, unitų, stačiatikių, armėnų maldos namų, paminklai Galicijos karaliui Danieliui, poetui Adomui Mickevičiui. Paklaidžioję „kavos kasyklose“ ir sužinoję kaip buvo išrasta žibalinė lempa, vėliau degustuosime šiltą nacionalinį gėrimą. Laisvu laiku būtinai turite pasimėgauti tikra ukrainietiška virtuve, kitaip nesužinosite, kas yra Vakarų Ukraina. Ukrainietiški barščiai, virtiniai, blynai „deruny“ ir, žinoma, lašiniai... Juk Lvove yra net lašinių muziejus!  Kavinukės, restoranai, užeigos – kiekvienam pagal skonį, pomėgį ir galimybes. Artėjant vidurnakčiui, susibursime prie Lvovo operos ir baleto rūmų arba Rotušės palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus.
NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS mieste.
Po vidurnakčio grįžtame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
4 diena. Pusryčiai. Išvykstate iš Ukrainos. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos
Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė autobusu. 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos.
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS: Mokamieji objektai ir ekskursijos 15 EUR
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda. Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.

Bilietas į Lvovo Operos ir baleto teatrą (nuo 10 EUR).
Priemoka už vienvietį kambarį – 40 EUR
Medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2000 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus