(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ukrainos lobynas: Karpatai - Užkarpatė

Kelionės atmintinė Ukraina
6d.
Ukrainos lobynas: Karpatai - UžkarpatėUkrainos lobynas: Karpatai - Užkarpatė
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją į Ukrainą. Nakvosime viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių važiuojame į Karpatų nacionalinį parką. Atvykę į kurortinį Jaremčios miestelį kalnuose, aplankysime miesto turgų, krioklį, pasivaikščiosime  „svieto lygintojo“ Oleksos Dovbušo takeliais. Galėsime paragauti vietinių gyventojų – guculų – nacionalinių patiekalų. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliaujame į Karpatų kalnų kurortą Bukovelį. Pakilsime keltuvu į kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Ukrainos Karpatų viršūnę - Goverlą. Aplankysime  Ukrainoje esantį Europos centrą.  Važiuosime į Užkarpatę. Atvykę į Beregovo, galėsime  maudytis terminiame baseine arba degustuosime vietinius gėrimus. Tada vykstame į nakvynės vietą  viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių važiuojame į Mukačevą. Vaikščiodami po senamiestį  aplankysime vertingiausią XIV-XVII a. fortifikacinės architektūros ir istorinį paminklą Ukrainoje - LDK kunigaikščio Algirdo vaikaičio Teodoro pastatytą pilį. Atvyksime į Užkarpatės sostinę Užgorodą, kuris puikuojasi viena iš vengrų Šv. Stepono karūnos simbolių - XVI-XVII a. pilimi.  Aplankysime Liaudies buities muziejų, kuriame galima susipažinti su įvairių  tautų gyventojų buitimi, tradicijomis. Pasivaikščiosime senojo miesto gatvelėmis. Vyksime į Užkarpatės gėrimų degustaciją. Keliausime į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių, keliaudami per Karpatus, grožėsimės atsivėrusiais vaizdais. Aplankysime 365 langus turinčią „Karpatų“ sanatoriją su garsiuoju Grožio šaltiniu. Pasieksime  Lvovą. Vakare - trumpa ekskursija po Lvovą - vieną gražiausių ir geriausiai išplanuotų Europos miestų, nuostabų kultūros centrą, įrašytą į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Laisvu laiku rekomenduojame nacionalinių patiekalų vakarienę. Nakvosime viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių  išvykstame iš Ukrainos, keliaujame per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI : LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:kelionė autobusu;5 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos;

ekskursinė programa;kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 1500  UAH (Ukrainos grivinos);medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje; objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;

priemoka už vienvietį kambarį - 75  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2600 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus