(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ukrainos lobynas: Karpatai - Užkarpatė

Kelionės atmintinė Ukraina
6d.
Ukrainos lobynas: Karpatai - UžkarpatėUkrainos lobynas: Karpatai - Užkarpatė
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją į Ukrainą. Nakvosime viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių važiuojame į Karpatų nacionalinį parką. Atvykę į kurortinį Jaremčios miestelį kalnuose, aplankysime miesto turgų, krioklį, pasivaikščiosime „svieto lygintojo“ Oleksos Dovbušo takeliais. Galėsite paragauti vietinių gyventojų – guculų – nacionalinių patiekalų. Vyksime į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliaujame į Karpatų kalnų kurortą Bukovelį. Pakilsime keltuvu į kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Ukrainos Karpatų viršūnę - Goverlą. Aplankysime  Ukrainoje esantį Europos centrą.  Važiuosime į Užkarpatę. Atvykę į Beregovo,  galėsime maudytis terminiame baseine arba degustuosime vietinius vynus. Tada vykstame į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių važiuojame į Mukačevą.  Vaikščiodami po senamiestį aplankysime vertingiausią XIV-XVII a. fortifikacinės architektūros ir istorinių paminklų Ukrainoje - LDK kunigaikščio Algirdo vaikaičio Teodoro pastatytą pilį. Atvyksime į Užkarpatės sostinę Užgorodą, kuris puikuojasi viena iš vengrų Šv. Stepono Karūnos simbolių - XVI-XVII a. pilimi.  Aplankysime Liaudies buities muziejų, kuriame galima susipažinti su vietinių įvairių  tautų gyventojų buitimi, tradicijomis. Pasivaikščiosime senojo miesto gatvelėmis. Keliausime į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių, keliaudami per Karpatus, grožėsimės atsivėrusiais vaizdais. Aplankysime 365 langus turinčią „Karpatų“ sanatoriją su žymiausiu Grožio šaltiniu. Pasieksime Lvovą. Vakare - trumpa ekskursija po Lvovą - vieną iš gražiausių ir geriausiai išplanuotų Europos miestų, nuostabų kultūros centrą, įrašytą į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Laisvu laiku rekomenduojame nacionalinių patiekalų vakarienę. Nakvosime viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių išvykstame iš Ukrainos, keliaujame per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI : LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:kelionė autobusu; 5 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa;kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 1500  UAH (Ukrainos grivinos); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje; objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
priemoka už vienvietį kambarį - 75  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2600 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus