(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ukrainos lobynas: Karpatai - Užkarpatė

spausdinti programąKelionės atmintinė Ukraina
6d.
Ukrainos lobynas: Karpatai - UžkarpatėUkrainos lobynas: Karpatai - Užkarpatė
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame per Lenkiją į Ukrainą. Nakvosime viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių važiuojame į Karpatų nacionalinį parką. Atvykę į kurortinį Jaremčios miestelį kalnuose, aplankysime miesto turgų, krioklį, pasivaikščiosime „svieto lygintojo“ Oleksos Dovbušo takeliais. Galėsite paragauti vietinių gyventojų – guculų – nacionalinių patiekalų. Vyksime į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliaujame į Karpatų kalnų kurortą Bukovelį. Pakilsime keltuvu į kalną, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas į aukščiausią Ukrainos Karpatų viršūnę - Goverlą. Aplankysime  Ukrainoje esantį Europos centrą.  Važiuosime į Užkarpatę. Atvykę į Beregovo,  galėsime maudytis terminiame baseine arba degustuosime vietinius vynus. Tada vykstame į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių važiuojame į Mukačevą.  Vaikščiodami po senamiestį aplankysime vertingiausią XIV-XVII a. fortifikacinės architektūros ir istorinių paminklų Ukrainoje - LDK kunigaikščio Algirdo vaikaičio Teodoro pastatytą pilį. Atvyksime į Užkarpatės sostinę Užgorodą, kuris puikuojasi viena iš vengrų Šv. Stepono Karūnos simbolių - XVI-XVII a. pilimi.  Aplankysime Liaudies buities muziejų, kuriame galima susipažinti su vietinių įvairių  tautų gyventojų buitimi, tradicijomis. Pasivaikščiosime senojo miesto gatvelėmis. Keliausime į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių, keliaudami per Karpatus, grožėsimės atsivėrusiais vaizdais. Aplankysime 365 langus turinčią „Karpatų“ sanatoriją su žymiausiu Grožio šaltiniu. Pasieksime Lvovą. Vakare - trumpa ekskursija po Lvovą - vieną iš gražiausių ir geriausiai išplanuotų Europos miestų, nuostabų kultūros centrą, įrašytą į UNESCO pasaulinio kultūros paveldo sąrašą. Laisvu laiku rekomenduojame nacionalinių patiekalų vakarienę. Nakvosime viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių išvykstame iš Ukrainos, keliaujame per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI : LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:kelionė autobusu; 5 nakvynės  su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa;kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~ 1500  UAH (Ukrainos grivinos); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje; objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
priemoka už vienvietį kambarį - 75  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2600 km.

Išvykimas:
4.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 Alytus arba Marijampolė

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus