(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Žavusis Lvovas

spausdinti programąKelionės atmintinė Ukraina
3d.
Žavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis LvovasŽavusis Lvovas
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Iš Lietuvos išvykstame anksti rytą. Keliaujame per Lenkiją. Atvykę į Liubliną – susipažįstame su senamiesčiu, menančiu XII a. Tai buvo  Rytų Europos iki Baltijos šalių prekybos kelių sankirta. Miestas labai turtingas kultūra, įvairių epochų architektūra. Pamatysite pilį, kurioje buvo pasirašytas unijos dokumentas, o vėliau apeisime Karališkojo tribunolo rūmus, Krokuvos vartus, gynybinės sienos likučius. Aplankysime Domininkonų bažnyčią, grožėsimės jos interjeru. Pasivaikščiosime Lietuvos aikštėje, kur stovi paminklas Liublino unijai. Tęsiame savo kelionę į Ukrainą. Atvykę į Lvovą, nakvosime  viešbutyje.
2 diena. Po pusryčių Jūsų lauks ekskursija po Lvovo senamiestį – vieną gražiausių visoje Europoje ir įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą. Aplankysime baroko šedevrą - Šv. Juro arkikatedrą, kurią puošia garsaus skulptoriaus J. Penzelio skulptūros. Pasivaikščiosime jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, alsuojančiomis senojo miesto dvasia, apsilankysime spalvingose Lvovo aikštėse. Įspūdį paliks didingi miesto statiniai - Rotušė, gausybė katalikų, unitų, stačiatikių, armėnų maldos namų, paminklai Galicijos karaliui Danieliui, poetui Adomui Mickevičiui. Paklaidžioję „kavos kasyklose“, vėliau degustuosime kvapnią, ką tik paskrudintą kavą. Laisvu laiku būtinai turite pasimėgauti tikra ukrainietiška virtuve, kitaip nesužinosite, kas yra Vakarų Ukraina. Ukrainietiški barščiai, virtiniai, blynai „deruny“ ir, žinoma, lašiniai... Juk Lvove yra net lašinių muziejus!  Kavinukės, restoranai, užeigos – kiekvienam pagal skonį, pomėgį ir galimybes. Vakare siūlome aplankyti vieną gražiausių Operos ir baleto teatrų Europoje. Nakvosime viešbutyje.
3 diena. Po pusryčių išvykstame iš Ukrainos. Lenkijoje užvažiuosime į Zamostės miestą, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Zamostė - Lenkijos renesanso perlas, buvo suprojektuota žymaus italų architekto Bernardo Morando pagal Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją. Aplankysime  miesto aikštę, Rotušės rūmus, didikų Zamoiskių amžinojo poilsio vietą - šv. Tomo bažnyčią ir keliausime  namo.  Vėlai naktį grįšime į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas.  Jo  galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 6 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 2  nakvynės su pusryčiais;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai - 300 UAH;
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį 30 EUR.

Kelionės metu  nuvažiuosime~ 1800  km.

Išvykimas:
4.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 Alytus arba Marijampolė

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus