(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Vengrija

Kelionės atmintinė Vengrija
4d.
VengrijaVengrijaVengrijaVengrijaVengrijaVengrijaVengrija
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą iškeliaujame  iš Lietuvos. Per Lenkiją, Slovakiją pasiekiame nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių prasideda nuostabi kelionė gražiuoju keliu palei Dunojų į Vyšehradą – senąją Vengrijos sostinę. Didinga Vengrijos karalių pilis ir nuo jos atsiverianti įspūdinga Dunojaus upės vingio panorama – pakerės ir apstulbins. Nusileidę nuo kalno keliausime į gražuolį  Sentendrė – unikalų Vengrijos miestelį, kuriame persipina vengrų, vokiečių, serbų kultūra. Besigėrėdami spalvingais namais bei kyšančiais bažnyčių bokštais, vaikščiosime siauromis gatvelėmis, akys raibs nuo įvairiausių liaudies meno dirbinių, užuosime gardžių vengrų patiekalų kvapą: būtinai paragausime „langoš‘o“. Aplankysime pirmąjį Europoje Marcipanų muziejų, kuriame ne tik Vengrijos valdovų portretai, bet ir Parlamento rūmai, žydintys kaktusų sodai ir visokios kitos vengriškos grožybės. Marcipanai – puiki lauktuvė, net neabejokite. Grįžę į Budapeštą, plauksime laivu ir žavėsimės naktiniu Budapeštu. Dar užvažiuosime ant Šv. Gerardo (Gelerto) kalno, nuo kurio atsivers fantastiškas naktinis vaizdas – juk tai geriausiai apšviestas miestas Europoje! Nakvosime Budapešto viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių susipažinsime su vienu gražiausių Europos miestu - Budapeštu. Pirmiausia pasivaikščiosime po karališkąją Budą: Žvejų bastionas, Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo motinos bažnyčia, kurioje buvo karūnuojami bei tuokiami Vengrijos karaliai, Karalių rūmai, pastatyti XIV amžiuje – visa tai pasirodys neįtikėtina ir gražu. Nuo apžvalgos aikštelių, esančių prie Karalių rūmų, regėsime nuostabią Pešto panoramą: įspūdingo grožio neogotikinius Parlamento rūmus, neorenesanso Šv. Stepono katedrą, Grandinių tiltą, atstatytą po II-ojo pasaulinio karo. Tada leisimės į kairįjį Dunojaus krantą – Peštą. Laisvu laiku vienoje seniausių pėsčiųjų Vaci gatve galėsime ne tik pasivaikščioti, bet ir pasiekti garsųjį Turgų, kuriuo susižavėjo net Anglijos karalienė. O kiek ten gėrybių – akys raibs. Pageidaujantieji galės nusimaudyti  Sėčeni terminiuose baseinuose. Vakare išvyksime į nakvynės vietą Slovakijos viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių kalnuotais Slovakijos, Lenkijos keliais vyksime į Lietuvą. Vėlai vakare grįšime namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

  • kelionė autobusu;
  • 3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas;
  • medicininių išlaidų draudimas.

 

PASTABOS:

 

  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~40 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

Nuvažiuosime ~3000 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus