(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Vengrija – neatrastų brangenybių šalis

spausdinti programąKelionės atmintinė Vengrija
5d.
Vengrija – neatrastų brangenybių šalisVengrija – neatrastų brangenybių šalisVengrija – neatrastų brangenybių šalisVengrija – neatrastų brangenybių šalisVengrija – neatrastų brangenybių šalisVengrija – neatrastų brangenybių šalis
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos ir keliaujame per Lenkiją, Slovakiją iki nakvynės viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių pradedame Vengrijos brangenybių ieškojimą: Slovakijos-Vengrijos pasienyje atrandame Agteleko nacionalinį parką, kuriame yra didžiausias Europoje stalaktitų urvas – Baradla. Per daugybę metų pati gamta suformavo 26 kilometrų ilgio požeminį labirintą, kuriame gyvena šikšnosparniai, o virš urvų ropinėja ir saulėje šildosi dėmėtosios salamandros – nacionalinio parko simbolis. Baradlos urvai garsėja ir savo akustika, todėl čia nuolatos vyksta koncertai. Pasigrožėję urvais, vyksime pasimaudyti Miškolcų požeminiuose terminiuose baseinuose. O vakarop pasieksime Ėgerį, kurio tvirtovę būtina pamatyti, nes tai vengrų tautos nepriklausomybės simbolis. Apžiūrėję viduramžių pilį, įspūdingą katedrą, pasivaikščioję senamiesčio gatvelėmis keliausime į Budapeštą. Nakvosime Budapešto viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių keliausime Dunojaus pakrante į Vyšehradą – senąją Vengrijos sostinę. Serpantinu pakilę į kalną, gėrėsimės didinga Vengrijos karalių pilimi ir nuostabia Dunojaus upės vingio panorama. Sentendrė – senas Vengrijos miestelis prie Dunojaus, kuriame gyveno ne tik vengrai, bet ir vokiečiai, serbai, jame daug įvairių konfesijų bažnyčių ir tikros vengriškos dvasios. Tikrai bus gera vaikščioti siauromis senamiesčio gatvėmis, gėrėtis namais, kiemeliais, meno galerijomis, bažnyčių bokštais, paragauti tradicinio vengrų blyno – „langoš‘o“, kurį kepa vos ne kiekvienoje tavernoje. Būtinai aplankysime pirmąjį Europoje Marcipanų muziejų, kuriame eksponuojami ne tik Vengrijos valdovų portretai, bet ir Parlamento rūmus, kitos Vengrijos įžymybės, žydintys kaktusų sodai. Grįžę į Budapeštą, vakare plauksime laivu Dunojaus upe ir grožėsimės naktiniu Budapeštu – juk tai geriausiai apšviestas miestas Europoje. Nakvosime Budapešto viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių vyksime pasigrožėti vienu įspūdingiausių miestų ne tik Europoje - Budapeštu. Karališkoji Buda - tai Žvejų bastionas, Šv. Trejybės aikštė, gotikinė Dievo motinos bažnyčia, kurioje buvo karūnuojami bei tuokiami Vengrijos karaliai, Karalių rūmai, pastatyti XIV amžiuje. Nuo apžvalgos aikštelių, esančių prie Karalių rūmų, atsivers nuostabi Pešto panorama, kuri paliks neišdildomą įspūdį. Panorama nuo Gelerto kalno – tai dar viena galimybė įsitikinti, kad atkeliavote į nepaprasto grožio miestą: įspūdingi neogotikiniai Parlamento rūmai, neorenesansinė Šv. Stepono katedra, Grandinių tiltas, XIX amžiuje suformuota prabangi krantinė ir laivų prieplaukos. Pagaliau nusileisime į kairįjį Dunojaus krantą – Peštą. Laisvu laiku pasivaikščiosime įspūdinga Vaci gatve, kuri veda iki garsiojo Budapešto turgaus. O ten – gėrybių gėrybės ir gomuriui, ir lauktuvėms. Jei bus pageidaujančiųjų išsimaudyti terminiuose baseinuose, Sėčeny pirtys tikrai jus nustebins. Vakarop iškeliausime į nakvynės vietą Slovakijoje.

5 diena. Po pusryčių keliausime per Slovakiją, Lenkiją ir vėlai vakare sugrįšime į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.  kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu;
  • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~60 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
  • medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuota;
  • priemoka už vienvietį kamabarį - 60 EUR .

Kelionės metu nuvažiuosime~ 3000 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus