(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Berlynas su nakvyne 4**** viešbutyje

Vokietija
3d.
Berlynas su nakvyne 4**** viešbutyjeBerlynas su nakvyne 4**** viešbutyjeBerlynas su nakvyne 4**** viešbutyjeBerlynas su nakvyne 4**** viešbutyjeBerlynas su nakvyne 4**** viešbutyje
Rezervuoti

Kelionės programa

  • Savaitgalis Vokietijos sostinėje Berlyne prabangiame 4**** Estrel viešbutyje su saunų kompleksu
  • dviejų šalių sostinės per vieną savaitgalį
  • pageidaujantys turės galimybę aplankyti didžiausią turizmo parodą Berlyne ITB

 

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją. Atvykstame į pirmąją Lenkijos sostinę Gniezną. Iki Lenkijos sostinės perkėlimo į Krokuvą, būtent Gniezne rezidavo valstybės vadovai. Gnieznas taip pat siejamas su krikščionybės atsiradimu ir paplitimu Lenkijoje. Ypatingo dėmesio verta garsioji Gniezno katedra, pasižyminti didele architektūrine verte ir turinti ypatingą reikšmę Lenkijos piliečiams.  Katedroje buvo karūnuoti 5 Lenkijos karaliai. O piligrimai traukia iš visos šalies aplankyti Šv. Adalberto kapo. Pasivaikščioję po jaukų senamiestį vykstame į Vokietiją. Vakare atvykstame į Berlyną. Nakvynė didžiausiame Berlyno viešbutyje (www.estrel.com).

Viešbutis įsikūręs Berlyno Neukölln rajone, didelio konferencijų ir pramogų centro pastate. Viešbutyje rengiami gyvi  pasirodymai, yra SPA centras,  lengvai pasiekiamas miesto centras.

2 diena. Po pusryčių galima pasirinkti ekskursiją po Vokietijos sostinę Berlyną arba pageidaujantys gali savarankiai nuvykti į ITB parodą⃰. Ekskursijos metu aplankome Berlyno sieną, dar vadinama Rytų galerija (East Side Gallery). Vėliau pasivaikštome po erdvų  ir ištaigingą miesto centrą: aplankome Aleksandro aikštę - buvusį jaučių turgų, vėliau pervadintą Berlyną aplankiusio caro Aleksandro I garbei; Neptūno šaltinį, senąjį universitetą, biblioteką, Žandarmerijos aikštę, Marijos bažnyčią, Unter den Linden - vieną gražiausių Berlyno gatvių, kuria kadaise buvo vykstama į karališkuosius medžioklės plotus. Gėrėsimės pagrindiniu miesto simbolius - Brandenburgo vartais, kurie ir buvo, ir yra svarbių Berlyno įvykių liudininkai. Potsdamo aikštė - naujas finansų ir verslo rajonas, kuriame taip pat įdomu pasižvalgyti. Vėliau plaukiame⃰ Šprė upe. Laisvo laiko metu galima aplankyti Muziejų salą ir vieną iš joje esančių muziejų: Pergamo, Alt arba Neues. Nakvynė viešbutyje Berlyne. Vakare galima atsipalaiduoti viešbučio saunų  komplekse ...

3 diena. Po pusryčių keliaujame  per Vokietiją, Lenkiją. Atvykstame į Lenkijos sostinę Varšuvą, vadinamą miestu - feniksu. Trumpai susipažįstame su miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Aplankysime Karalių pilį ir aikštę, Karaliaus Zigmanto III koloną, Šv. Jono katedrą, senamiesčio Turgaus aikštę ir paminklą Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinę sieną. Išvykstame iš miesto. Vėlai vakare sugrįštame į namus.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu;
2 nakvynės 4****viešbutyje su pusryčiais Berlyne;
Saunų kompleksas ir treniruoklių salė;
Ekskursinė programa;
Kelionės vadovo paslaugos;
Kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

Priemoka už vienvietį kambarį – 80 EUR
Kelionės metu nuvažiuojama  ~ 2200 km
Miesto mokestis -5 EUR/asm.
Plaukimas Šprė upe  ~ 12 EUR
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Vienos dienos bilietas į Berlyno ITB parodą kainuoja 15 Eur

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus