(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Mozelio ir Reino slėniais

Kelionės atmintinė Vokietija
6d.
Mozelio ir Reino slėniaisMozelio ir Reino slėniaisMozelio ir Reino slėniaisMozelio ir Reino slėniais
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

1diena. Labai anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame  per Lenkiją ir vėlai vakare atvykstame į nakvynės vietą viešbutyje.

2 diena. Po pusryčių keliaujame per Vokietiją į Vartburgo pilį, kuri yra laikoma viena geriausiai išlikusių Vokietijos viduramžių pilių. Aplankome Šv. Elžbietos apartamentus, Landgrafų kambarius, M. Liurerio kambarius. Yra pasakojama, kad šioje pilyje vykdavo dainų varžybos, kurias R. Vagneris įamžino operoje „Tanhoizeris“. Atvykę į gimtajį J.S.Bacho miestą Eizenachą, pasivaikščiosime po senamiestį, apžiūrėsime Hercogų rūmus, J.S. Bacho namą-muziejų, M.Liuterio namą Turgaus aikštėje bei Šv. Jono bažnyčią, kurioje M. Liuteris sakė pamokslus. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių  atvykę  į Heidelbergą, pasivaikščiosime po senamiestį, kuris prasideda nuo seniausio Vokietijos universiteto pastato. Grožėsimės pilimis, bažnyčiomis ir senamiesčiu nuo Senojo tilto per Neckar upę. Po to vyksime į seniausią Vokietijos miestą Tryrą. Vaikščiosime po miestą aplankydami romėnų didybės palikimą – Porta Nigra vartus, Imperatoriškąsias pirtis, Konstantino baziliką. Grožėsimės viena nuostabiausių Vokietijos senųjų aikščių – Hauptmarkt. Kelionę tęsime Mozelio pakrante. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių aplankysime Eltzo pilį, kuri statyta XVI am. Pilis nustebins bokšteliais, aukštais frontonais ir gražia ornamentika. Susipažinsime su Koblencu, įsikūrusiu Mozelio ir Reino santakoje. Apžiūrėsime miestą ir upių santaką nuo iškyšulio, vadinamo „Vokietijos kampu“. Plauksime laivu Reino upe ir grožėsimės legendine, poeto H. Heinės apdainuota, Lorelei uola, į kurią stipri srovė sudaužė ne vieną laivelį. Keliausime per Vokietiją į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių aplankysime Bambergą. Pažintis su senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, prasidės aplankant Maksimilijano aikštę, Šv. Martyno bažnyčią, barokinius patricijų namus, Neptūno fontaną, senąją Rotušę, „Mažąją Veneciją" Pegnico upės pakrantėje, Katedrą, Vyskupų rezidencijos rūmus, Šv. Mykolo benediktinų vienuolyną, grožėsimės puikia žemutinio miesto panorama. Laisvu laiku pageidaujantieji galės ragauti krašto „delikateso“ - įdarytų svogūnų. Keliausime per Vokietiją į nakvynės vietą viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių išvykstame namo. Keliaudami per Lenkiją naktį sugrįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

  • kelionė autobusu;
  • 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

 

  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 80 EUR
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
  • medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuoti;
  • priemoka už vienvietį kambarį – 100 EUR.

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 3900 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus