(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Tiuringijos žemės lobiai

Kelionės atmintinė Vokietija
5d.
Tiuringijos žemės lobiaiTiuringijos žemės lobiai
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena.  Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją iki nakvynės vietos viešbutyje.

2 diena.  Po pusryčių per Vokietiją  vykstame į Veimarą, kuris yra tituluojamas šalies kultūros židiniu. Ekskursija pėsčiomis po Veimaro senamiestį: Nacionalinis teatras, paminklai  Gėtei ir Šileriui, Gėtės namas-muziejus, Šilerio namas-muziejus, kuriame F.Šileris parašė dramą apie Vilhelmą Telį, Herderio bažnyčia, Turgaus aikštė su miesto Rotuše, Bauhaus muziejus.  Laisvas laikas. Kelionė per Vokietiją. Atvykstame į Egą parką, vieną lankomiausių objektų Tiuringijoje po Vartburgo pilies. Tai didžiulis 36 ha ploto parkas, kuris turi drugelių namą, orchidėjų, kaktusų kolekcijas, žaliosios klasės kambarius. Parką galima apvažiuoti parko traukinuku, užlipti į esantį bokštą, pasigrožėti šokančiais fontanais. Parke organizuojamos vienos didžiausių Vokietijoje sodininkystės parodos.  Vykstame link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių važiuojame į Hainich nacionalinį parką, kuris garsėja bukų mišku. Parke yra įdomus objektas – 40 metrų aukštyje palei medžių viršūnes įrengtas pasivaikščiojimo takas. Eidami taku, grožimės medžių viršūnėmis susipažįstate su vietine flora ir fauna.Pakylate į apžvalgos bokštą nuo kurio atsiveria Tiuringijos miškų vaizdas. Vykstame į Tiuringijos kurortą Bad Langesalzą, kuris garsėja savo parkais. Japoniško (arba Rožių parko) lankymas. Pagal galimybę maudynės Friederiken terminiuose baseinuose. Atvykstate į Eizenachą, gimtąjį J. S. Bacho miestą. Pasivaikštome po jaukų senamiestį: hercogų rūmai, rotušė, J. S. Bacho namas-muziejus, M.Liuterio namas-muziejus, šv. Jono bažnyčia, kurioje pamokslavo M.Liuteris, šv.Jurgio fontanas ir kt. Vykstame link viešbučio. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių vykstame į Vartburgo pilį. Vartburgo pilis, pastatyta XI a., šimtmečiais vaidino svarbų vaidmenį vokiečių kultūroje. Joje Liuteris iš graikų į vokiečių kalbą išvertė Bibliją. Sakoma, kad čia vykdavo dainių varžybos, kurias R.Vagneris įamžino operoje Tanhoizeris.  Dabar tai viena  populiariausių pilių Vokietijoje, įtraukta į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Ekskursija po pilį. Vėliau vysktame į Tiuringijos dešrelių muziejų. Ekskursijos metu po muziejų išgirsite Tiuringijos dešrelių atsiradimo istoriją ir sužinosite apie tradicijas. O dešrėlių mėgėjai galės paskanauti dešrelių ką tik nuo karšto griliaus. Vykstame link viešbučio Lenkijoje. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių iškeliaujame per Lenkiją namo.  Vėlai vakare grįžitame į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 

 • Kelionė patogiu autobusu.
 • 4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose.
 • Ekskursinė programa.
 • Kelionės vadovo  paslaugos.
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

 

PAPILDOMAI:

 

 • Mokamiems objektams reikia turėti ~  65 EUR
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
 • Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį.
 • Medicininių išlaidų draudimas, miestų turistinaii mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuota.
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 60 EUR

 

Kelionės metu nuvažiuoja ~ 2850 km

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus