(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

GURMANŲ KELIONĖ

spausdinti programą Lietuva
1d.
Rezervuoti

Kelionės programa

gurmanu-kelione_w.jpgAr dažnai sėdėdami prie stalo susimąstome, ką tie mūsų protėviai valgė? Ir iš kur vienas ar kitas patiekalas atsirado ant mūsų stalo? Manome, kad ne vienam smalsu apie kulinarijos istorines paslaptis sužinoti, į mūsų maisto gamybos tradicijas pasigilinti...

Tad ir kviečiame į tokią savo turiniu įdomią ir „skanią" ekskursiją!

Pirmiausiai aplankysime puikiai prikeltą gyvenimui Aukštaitijos dvarą, pasėdėsime jaukioje aplinkoje, pasišildysime dvaro kavos puodeliu.

Kitame dvare pasiūlysime ne tik pažintinę programą - čia jūsų vertinimui bus pateikti įvairiausi aukštaitiški mėsos gaminiai. Ragausite, skanausite - kiekvienam pagal skonį ir pomėgius.

Stabtelėsime ir gražiame Aukštaitijos nacionaliniame parke. Ar vasarą, ar žiemą - puiki gamta visada nuteikia maloniai ir gaivinančiai. Čia dalyvausime ir įdomioje šakočio kepimo programoje. Stebėsite šakočio kepimo programą, po to pasmaližiausite - šiam gaminiui abejingų nebūna.

O kelionę užbaigsime pas garsųjį Dusetų krašto aludarį! Veikia jo bravaras jau daugiau nei dešimtmetis, traukia keliaujančius savo gaminiu - garsiuoju gyvu alumi. Paragausite - įsitikinsite ko vertas. O aludaris, kalbus ir įdomus aukštaitis, tikrai paporins nemažai įdomių alaus tradicijų paslapčių...

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus