(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kalėdinė Barselona

Ispanija
5d.
Kalėdinė BarselonaKalėdinė BarselonaKalėdinė BarselonaKalėdinė BarselonaKalėdinė BarselonaKalėdinė BarselonaKalėdinė BarselonaKalėdinė Barselona
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

Nors Barselona sietina su alsuojančiu karščiu, išvysti lankytinus objektus bei paklysti siaurose gatvelėse ypač malonu ir žiemą, belaukiant Kalėdų. „Įspūdinga“ – žodis, bene tiksliausiai apibūdinantis visas žinomiausias Ispanijos sostinės vietas: nuo miesto panoramą atveriančio Montjuic kalno iki žymiojo Antonio Gaudi kūrinio – Sagrada Familia šventovės. Mažesni turistų srautai, gaivus oras, kalėdinė miesto dvasia bei sustingęs vandenynas – tai, ką Barselona siūlo žiemos metu.

1 diena. Skrydis VilniusBarselona (16:50 – 19:20). Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

2 diena. Sočiai papusryčiavus visi kartu išeisime susipažinti su gražiausiomis miesto gatvėmis. Lankysime Kolumbo atminimui skirtą paminklą, po kurio eisime į pačią seniausią ir unikaliausią miesto dalį - Gracios rajoną. Čia pasiklysti lengva, bet kartais to tik ir tesinori, kadangi šis rajonas mena miesto šlovę bei didybę. Vėliau kilsime į Montjuic kalną stebėti nepakartojamų Barselonos miesto vaizdų. Po pietų tęsime ekskursiją aplankydami žymiausią miesto objektą - Sagrada Familia bažnyčią, kuri dar nė nepastyta sulaukia didžiulio srauto žmonių kiekvienais metais. Tai bene įspūdingiausias Antonio Gaudi kūrinys, kuris simbolizuoja jo gyvenimą ir kūrybą. Praėjus pro Barselonos uostą įžengsime į miesto arteriją - La Rambla pėsčiųjų bulvarą, kuris visada šurmulingas bei pilnas turistų ir miestiečių. Likusi dienos dalis - laisvas laikas, kurio metu galėsite toliau tyrinėti miesto gatveles, aplankyti pagrindinę miesto aikštę. Kas norės pabėgti nuo turistų - Sants rajonas yra ta vieta. Įsikūręs šiek tiek toliau nuo miesto centro rajonas yra turtingas kavinėmis, vietiniais restoranais, o ir kainos čia bene dvigubai mažesnės. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

3 diena. Po pusryčių turėsite dvi galimybes - visą dieną tyrinėti miestą savarankiškai arba kartu su kelionės vadovu traukiniu vykti į Monserat vienuolyną. Įsikūręs 725 m aukštyje vienuolynas leis stebėti kvapą gniaužiančius vaizdus. Tai švenčiausia vieta Katalonijoje, todėl atvykus į Barseloną aplankyti vienuolyną yra absoliučiai privaloma. Grįžus į Barseloną, esant galimybei, galėsite stebėti žymujį Barselonos fontaną - šviesų ir vandens šou. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

4 diena. Pusryčiai. Gerai susipažinus su miestu laikas poilsiui prie jūros. Kas ilsėtis nenori - siūlome aplankyti Salvadoro Dali muziejų, kuris nėra panašus į tipinį muziejų. Tai vienas didelis performansas, kurį išvysti geriausia vakare. Norintys gali apsipirkti dideliame prekybos centre Rocos kaimelyje. Vakare pageidaujantys gali stebėti grąžųjį Flamenko šou***. Nakvynė viešbutyje Barselonoje.

5 diena. Po paskutiniųjų pusryčių Katalonijoje lankome dar vieną A.Gaudi kūrinį - Parc Guel. Pačio Gaudi projektuotas parkas yra vienas unikaliausių visame pasaulyje, o taip pat įsikūręs jis yra vienoje aukščiausių miesto dalių. Turėsite laiko užfiksuoti nuostabius vaizdus, kurie baigiasi Viduržemio jūros horizontu. Po parko keliausime į oro uostą ir skrisime atgal į Vilnių (19:55 – 00:25).

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Lėktuvo bilietai Vilnius – Barselona – Vilnius
oro uosto mokesčiai
rankinis bagažas *
Apgyvendinimas - 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje, dviviečiuose kambariuose Barselonos mieste.
Maitinimas - 4 pusryčiai
Kelionės vadovas iš Lietuvos.
Ekskursinė programa.
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Asmeninės išlaidos.
Miesto turistinis mokestis ~ 1 EUR dienai mokami viešbutyje
Ekskursija į Monserat vienuolyną traukiniu ~ 25 eur.
registruojamas orlaivio bagažas
Medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimai.
Pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal – 18 Eur
*Dali muziejus ~40 Eur (traukinys) ir ~ 15 Eur (muziejus)
** Guelio parkas ~8 eur
*** Flamenko šou ~28 eur (dalyvaujant mažiausiai 10 žmonių)
Arbatpinigiai.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Į užsienį galima vykti tik turint pasą arba tapatybės kortelę, galiojančius ne trumpiau kaip 3 mėnesiai po kelionės pabaigos.
Skrydžių laikai, mokamų objektų kainos bei ekskursinės programos eiga gali keistis.
muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Avansas - 150 Eur asmeniui

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus