(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Pietų Italijos skoniai Apulijoje

Italija
5d.
Pietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai ApulijojePietų Italijos skoniai Apulijoje
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Skrydis: Vilnius – Baris  (13:45 -15:25). Pervežimas iš oro uosto į 4* viešbutį Conversano mieste. Ramiai įsikursime savo kambariuose ir atsipūsime po kelionės. Vakare susirinksime vakarienės viešbučio restorane, kur ragausime tradicinį Apulijos regiono patiekalą „Orecchiette“. Nakvosime viešbutyje Conversano mieste.

2 diena. Pusryčiai. Pažintį su Apulija pradėsime nuo tikros regiono pažibos – „trulių“ miesto Alberobello. Išvertus iš italų kalbos, miesto pavadinimas reiškia „gražus medis“, o iš tiesų- vieno aukšto apvalūs balti namukai net iš tolo neprimena medžių. Baltintų „trulių“ korpusą dengia kūgio formos stogai, sulipdyti iš plokščių akmenų. Senovėje, statant šiuos namukus, nebuvo naudojamas skiedinys, tad visiškai pasikliauta fizikos dėsniais. Alberobello miestas yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Pasivaikščiosime siauromis miesto gatvelėmis, apžiūrėsime pardavinėjamus suvenyrus ir trauksime toliau. Patogiu autobusu pasieksime dar vieną balta spalva akinantį miestą – Ostūnį. Vaikščiodami siauromis senamiesčio gatvelėmis apžiūrėsime miesto įžymybes bei svarbiausią miesto objektą – didingą vėlyvosios gotikos katedrą. Siūlome nepraleisti progos ir paragauti garsiųjų itališkų ledų „Gelato“, kurių gausite užėję į bet kurią  mieste esančią ledainę. Ostūnio miestas iš dalies yra susijęs su Lietuva: Lenkijos karalienei ir didžiajai Lietuvos kunigaikštienei Bonai Sforzai Ostūnio miestas 1524 metais atiteko kaip kraitis. Vakarėjant grįšime į Conversano. Laisvas laikas ir nakvynė 4* viešbutyje Conversano mieste.

3 diena. Pusryčiai. Patogiu autobusu išvykstame į Materą. Tai vienas įspūdingiausių pietų Italijos miestų. Neolito amžių menanti senoji miesto dalis (Sassi) buvo pastatyta uolėtame tarpeklyje. Urvuose įrengti namai bei šventyklos išsidėstę be jokios sistemos, o vaikštant siauromis gatvelėmis galima pasijusti lyg persikėlus į akmens amžių. Šiame mieste buvo filmuojamas žinomas  filmas „Jėzaus kančia“, o istorinis Materos centras yra įtraukas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Apžiūrėję šį mistikos ir paslapčių kupiną miestą, tęsime kelionę į Putignano miestelį, kur degustuosime vietinį vyną ir mėgausimės lengvais pietumis. Užkandę ir šiek tiek atsipūtę, važiuosime į Polignano a Mare. Šis jūros skalaujamas nedidelis miestelis traukia ne tik turistus, bet ir vietinius Apulijos gyventojus. Tradicinės baltos spalvos namai bei jaukus senamiestis, o svarbiausia – statūs uolėti krantai, iki pat skardžio apstatyti gyvenamaisiais namais. Tarp šių įspūdingų uolų yra ir nedidelis visų pamėgtas smulkių akmenukų paplūdimys. Maloniai praleidę laiką grįšime į Conversano. Laivas laikas ir nakvynė 4* viešbutyje Conversano mieste.

4 diena. Pusryčiai. Vyksime į Salento pusiasalio širdį – Lečę. Nuostabaus grožio regiono didmiestis kartais vadinamas „Pietų Italijos Florencija“. Ir ne veltui - mieste vyrauja vientisa baroko architektūra. Apžiūrėsime miesto įžymybes, Lečės katedrą, seminarijos rūmus, bažnyčias. Prieš išsiskirdami savarankiškam pasivaikščiojimui po senamiestį laisvo laiko metu, drauge padegustuosime tradicinį Apulijos regiono Lečės skanėstą - Pasticciotto. Maloniai praleidę laiką ir savarankiškai papietavę, tęsime kelionę į labiausiai rytuose  nutolusį Italijos miestą – Otrantą. Yra juokaujama, kad šiame Italijos mieste saulė pateka anksčiausiai, o mes čia saulę palydėsime. Ilgą laiką šis miestas buvo svarbiausias Romos imperijos uostas. Pasivaikščiosime akmenimis grįstomis senamiesčio gatvėmis, apžiūrėsime Ferdinando II iš Aragono pastatytą katedrą, bizantinę Šv. Petro bažnyčią. Saulei leidžiantis grįšime į Conversano. Laivas laikas ir nakvynė 4* viešbutyje Conversano mieste.

5 diena. Pusryčiai. Išsiregistuorsime iš viešbučio ir patrauksime į Apulijos regiono sostinę – Barį. Iki vakarinio skrydžio dar turėsime daug laiko, tad šią dieną paskirsime pažinčiai su miestu, kuriame gyveno LDK kunigaikščio Žygimanto Augusto motina Bona Sforza. Didelis uostamiestis, sudarytas iš dviejų pagrindinių rajonų - modernaus taisyklingais stačiakampiais išdėstyto Murat bei visiškos jo priešingybės, su siauromis be jokios tvarkos susipainiojusiomis gatvelėmis – senamiesčio. Paklaidžiosime po senamiestį, apžiūrėsime Šv. Mykolo katedrą, kurioje ilsisi Bonos Sforzos palaikai. Paskutinę dieną pietų Italijoje pasimėgausime tradicinio ir Baryje labai populiaraus „gatvės maisto“ degustacija: ragausime  Panzerotti bei Focaccia. Paskyrę šiek tiek laisvo laiko savarankiškai miesto apžiūrai ir paskutinių lauktuvių paieškai, atsisveikinsime su Apulijos regijonu. Vakare vyksime į oro uostą. Skrydis: Baris - Vilnius (20:15 - 23:55).

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • apgyvendinimas 4* viešbutyje Conversano miesto centre, dviviečiuose kambariuose;
 • patogus autobusas visos kelionės metu;
 • maitinimas – pusryčiai;
 • vyno degustacija ir lengvi pietūs Putignano;
 • vakarienė su tradiciniu regiono patiekalu Orecchiette;
 • Pasticciotto, Panzerotti bei Foaccia degustacijos;
 • kelionės vadovas iš Lietuvos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • skrydžiai Baris –Vilnius – Baris - 150 Eur (privaloma);
 • rankinis bagažas*;
 • pietūs ir vakarienės;
 • medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės finansinių nuostolių draudimas
 • miesto turistinis mokestis ~ 1,50 EUR dienai mokami viešbutyje;
 • asmeninės išlaidos.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

*dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Į užsienį galima vykti tik turint pasą arba tapatybės kortelę, galiojančią ne trumpiau kaip 3 mėnesiai kelionei pasibaigus.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
!Skrydžių laikai gali keistis.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus