(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kazachstanas - paslaptinga klajoklių žemė

spausdinti programą Kazachstanas
7d.
Kazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemėKazachstanas - paslaptinga klajoklių žemė
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Skrendame į Almatą. Mūsų pažintį su miestu pradėsime nuo aukštikalnėse esančio Medeo sporto komplekso čiuožyklos. Šis neįprastas kompleksas buvo pastatytas aukštai kalnuose. Jūs važiuoajte link Čimbulak ledyno, kur įsikūręs šiuolaikis kalnų slidinėjimo kurortas. Snieguotos kalnų viršūnės, šimtmečio senumo miškas, kalnų ežerai – visa tai yra darnoje su šiuolaikine aplinka. Pietūs. Grįžtame į Almatą, kuri Kazachstano kultūros centro statusą, nors sostinės pavadinimą perdavė Astanos miestui. Mes pasivaikščiosime po 28 didvyrių parką, kur yra Voznesenskio katedros soboras – seniausias medinis pastatas mieste. Keliausime į Kazachstano nepriklausomybės aikštę, o ekskursiją užbaigsime miesto turguje, išlaikiusiame vietos koloritą. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Važiuojame prie Didžiojo Almatos ežero – vieno iš gražiausių Užilės Alatau ežerų. Ledinis lygaus vandens paviršius tartum magiškas veidrodis , kurį supa kalnų viršūnės, Tian Šanio eglės, pušys ir kadagiai. Pietūs. Grįžtant į Almatą, užsuksime į Sakalų ūkį, kur Jūsų lauks vaizdingas šou su specialiai apmokytu vanagu – medžioklė su jais yra vienas unikaliausių kazachiško gyvenimo ypatybių.  Nuo Čingischano laikų medžioklė buvo ne tik pramoga, bet ir maitinimosi šaltinis. Šou metu pamatote, kai sakalas medžioja vilką, gaudo žuvį vandenyje. Grįžtame į Almatą. Vakarienė. Traukiniu keliajame į Tarazą. Naktis traukinyje.

3 diena. Atvykus į Tarazo miestą, iš karto po pusryčių aplankome Akyrto archeologijos kompleksą, įtrauktą į Pasaulio paveldo UNESCO sąrašą kaip „Didžiojo Šilko kelio Tian Šanio koridoriaus objektas“. Grįžtame į Tarazą – vieną iš seniausių miestų Didžiąjame Šilko kelyje, kuriam daugiau nei 2000 metų. Miesto muziejuje galėsime net tik pamatyti įvairias brangenybes, ginklus ir bronzinius indus, bet ir pajusti praeities atmosferą. Po pietų restorane vykstame prie Aiša bibi mauzoliejaus, pilno paslapčių ir istorinių mįslių. Pagrindinę jų – kol kas tiksliai nežinoma kam jis buvo statytas. Labiausiai paplitusi legenda, kad jis statytas gražuolei Aiše, mirusiai nuo gyvatės įkandimo kelionės pas savo mylimąjį Tarazo valdovą metu. Pasak legendos sielvartaujantis valdovas įsakė pastatyti mauzoliejų ant savo gražuolės sužadėtinės kapo, kuris grožiu nenusileistų žuvusios merginos grožiui. Keliaujame į Šimkentą. Vakarienė. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai. Keliaujame į unikalią vietą, kuri vadinama Šventąja Baltąja mečete arba tiesiog AK – mečetė. Pati mečetė yra didelės požeminės olos centre. Griždami į Šimkentą, aplankome kazachų motina vadinamos Domalak Anos mauzoliejų. Ji gyveno viduramžiais ir buvo kai kurių Kazachijos Vyresniosios ordos klanų protėvė. Pietūs Šimkento restorane. Po pietų ekskursija po Šimkentą. Iš apžvalgos aikštelės nuo Baidibeku paminklo atsiveria puikūs vaizdai į miestą. Važiuojame į Nepriklausomybės parką, kur pamatome  mauzoliejų miesto globėjui Koškas – ATA. Vykstame į citadelę, kur prieš 2200 metų gimė Šimkentas kaip Naujas miestas Šilko kelyje. Senoji tvirtovė išsaugojo tvirtovės sienos fragmentus ir turtuolių kvartalus, senuosius valdovo rūmus ir viduramžių namų pėdsakus. Vakarienė tautiniame restorane „Bahči-Saraj“. Nakvynė viešbutyje Šimkente.

5 diena. Pusryčiai. Važiuojame į pagrindinį Šilko kelio architektūros objektą Kazachstane, įrašytą  į Pasaulio paveldo UNESCO sąrašą, Otrar. Otrar – vienas iš seniausių Viduriniosios Azijos miestų, žinomas arabiškuose šaltiniuose kaip Farab. Nuo XII a. miestas tapo triukšmingu prekybos centru, amatininkų ir prekybininkų  susitikimo vieta, kur buvo prekiaujama brangenybėmis, kailiais, šilku ir ginklais. Dėl sausros XIX a. žmonės paliko šį miestą, kuris palaipsniui pradėjo griūti. Pietūs, Vėliau lankome netoli Otraro miesto esantį islamo dvasininko, religinio mistiko, gyvenusio XII a. Arystan baba mauzoliejų. Važiuojame prie įspūdingo dydžio, pastatyto XII a., statinio - Hodži Ahmeto Jasaui mauzoliejaus. Jis buvo tiurkų mąstytojas ir dvasininkas, vienas iki šiol gerbiamiausių islamo pasaulyje. Vakarienė. Skrydis į Astaną. Atvykstame į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Astanoje.

6 diena. Pusryčiai. Ekskursiją po Astanos miestą pradedame nuo Pirmojo Kazachstano respublikos prezidento Nursultano Nazarbajevo muziejaus, įkurto jo rezidencijoje, lankymo. Čia saugoma daugelis šalies simbolių ir atributų, relikvijų ir suvenyrų, o taip pat Auksinio žmogaus (Saksų kario su auksiniai rūbais palaikai siekia 6 metrus aukščio) tiksli kopija. Pakylame į apžvalgos aikštelę, esančią 105 metrų aukštyje, nuo kurios atsiveria vaizdas į Astaną. Pamatome Prezidento rezidenciją Ak Orda, Vyriausybės pastatą, Parlamentą, ministerijų pastatus, Nazarbajevo centrą, operos teatrą ir koncertų salę „Kazachstanas“. Pietūs. Lankome „Han Šatyr“ pramogų centrą,  kuris pateko į Gineso rekordų knygą kaip didžiausias tokio tipo statinys pasaulyje. Važiuojame į Nepriklausomybės rūmus, specialiai pastatytą tarptautiniams susitikimams. Čia prisėdę susitikimų salėje pažiūrėsime 4D filmą apie Astaną. Vakarienė Nakvynė viešbutyje Astanoje.

7 diena. Skrydis į Lietuvą. Sugrįžimas į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais; 6 pietūs, 6 vakarienės, 1 nakvynė traukinyje dviviečiame kupė, kelionės vadovo iš Lietuvos paslauga; ekskursinė programa, bilietai į visus lankomus objektus pagal programą, transferai oro uostas – viešbutis ir viešbutis – oro uostas, bilietai lėktuvu Šymkentas - Astana, skrydis Vilnius – Almata , skrydis Astana – Vilnius (per tarpinį oro uostą) , transporto paslauga pagal programą, vietinio gido paslauga, mineralinis vanduo 0,5 l dienai,  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: medicininių išlaidų draudimas, papildomos (nenurodytos programoje) ekskursijos, gėrimai maitinimo metu, asmeninės išlaidos.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus