(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Piligriminė kelionė į Medjugorję

spausdinti programą Bosnija ir Hercegovina
8d.
Piligriminė kelionė į Medjugorję
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Pakeliui trumpas sustojimas lenkų piligrimystės  centre – Čenstakavo vienuolyne, kuris garsėja stebuklingu “Juodosios Madonos” paveikslu. Šv. Mišios. Vykstate į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Vengriją, Kroatiją. Atvykstate į Bosnijos ir Hercegovinos sostinę Sarajevą. Tai miestas, kur susipina rytų ir vakarų architektūros ir kultūros. Ekskursijos metu pamatote miesto Rotušę, Nacionalinę biblioteką, Baščaršiją – pagrindinę prekyvietę, Milijacos upės tiltus, mečetes, sinagogas. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Išvykstate link Medjugorjes. Pakeliui aplankote Mostarą - jaukų miestelį, įrašytą į UNESCO kultūros paveldo sąrašą, kuriame galite grožėtis senomis mečetėmis, minaretais, senuoju tiltu. Vakare atvykstate į  Medjugorję - tai garsi Švč. Mergelės Marijos apsireiškimais vieta. Šiais metais Medjugorjė švenčia savo trisdešimt metų nuo apreiškimų pradžios. Dalyvaujate vakarinėse pamaldose. Šv. Mišios. Nakvynė pensione Medjugorjoje.

4 diena. Pusryčiai. Diena, skirta šventovės lankymui, piligriminiams kopimams į apsireiškimo vietą, maldai. Dalyvaujate piligrimų šv. Mišiose. Grįžtate į nakvynės vietą. Nakvynė pensione Medjugorjoje. 

5 diena. Pusryčiai. Diena, skirta šventovės lankymui, piligriminiams kopimams į apsireiškimo vietą, maldai. Dalyvaujate piligrimų šv. Mišiose. Grįžtate į nakvynės vietą. Nakvynė pensione Medjugorjoje. 

6 diena. Pusryčiai. Vykstate į Kroatiją. Atvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo fondą. Atvykstate į Kroatijos sostinę Zagrebą. Trumpa pažintis su sostine. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Pusryčiai. Kelionė per Kroatiją, Vengriją. Po pietų atvykstate į Budapeštą. Trumpas pasivaikščiojimas po vieną gražiausią Europos miestą. Vykstate į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena. Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

Dokumentai, reikalingi kelionės metu:

Tik Lietuvos Respublikos piliečio pasas, galiojantis 6 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė autobusu. 4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje, 3 nakvynės su pusryčiais pensione. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Priemoka už vienvietį kambarį – 100 EUR

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

bilietai į mokamus objektus (reikia turėti ~ 40 Eurų vietine valiuta tų šalių, kuriuose lankomi objektai)

PASTABOS: Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės metu nuvažiuojame ~ 4300 km

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus