(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

LURDAS PER ŠVEICARIJĄ, ITALIJĄ IR MONAKĄ (piligriminė kelionė)

spausdinti programą
13d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 DIENA. Išvykstame iš Lietuvos. Tranzitas per Lenkiją. Atvykstame į Vadovicus - Popiežiaus Jono Pauliaus II-jo gimtinę. Aplankysime Popiežiaus *muziejų.Nakvynė viešbutyje.
2 DIENA. Vykstame link Miuncheno. Pakeliui, netoli ALTIOTINGO esančiame Markto kaime aplankysime Popiežiaus Benedikto XVI gimtąjį *namą - muziejų. Vykstame į Popiežiaus Benedikto XVI miestą ALTOTINGĄ. Tai Vokietijos katalikų centras su įspūdingomis šventovėmis ir maldininkų gausiai lankoma Malonės koplyčia, kurioje yra Švč. M. Marijos - Juodosios Madonos stebuklingoji statula. Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA. Atvykstame į MIUNCHENĄ. Pamatysime buvusią karalių rezidenciją ir parką, Odeno aikštę, neogotikinę miesto Rotušę, Dievo Motinos katedrą, kurioje buvo laidojami Bavarijos valdovai ir vyskupai. Pasivaikščiosime po Olimpinį kompleksą, paskanausime vokiško alaus. Nakvynė viešbutyje.
4 DIENA. Vykstame link Šveicarijos. Pakeliui aplankysime vieną gražiausių Europoje *parkų MAINAU saloje ir mažytę Lichtenšteino kunigaikštystę. Atvykstame į gausiai piligrimų lankomą EINZIDELNO benediktinų vienuolyną. Nakvynė viešbutyje.
5 DIENA. Anksti ryte išvykstame į LIUCERNĄ. Apžiūrėsime unikalius senuosius medinius tiltus. Paplaukiosime po Keturių kantonų ežerą, pasikelsime ant legendomis apipinto Pilato kalno (2132 m). Nakvynė viešbutyje.
6 DIENA. Vykstame į MILANĄ. Pakeliui grožimės ALPIŲ kalnų viršūnėmis, slėnius puošiančiais miesteliais. Pravažiuosime vieną ilgiausių Alpėse Šv. Gotardo tunelį. MILANE aplankysime gotikos šedevrą - Katedrą, kurios stogą puošia per du tūkstančius skulptūrų, garsųjį La Skalos teatrą, Sforcų rūmus, kuriuose gyveno Žygimanto Augusto motina karalienė Bona. Nakvynė viešbutyje.
7 DIENA. Vykstame į TURINĄ. Malda Katedroje prie Švenčiausios Kristaus drobulės. Pamatysime Karalių rūmus, Šv. Lorenco bažnyčią ir vienuolyną, kur gyveno ir mirė kunigas Šv. Boskas. Nakvynė viešbutyje.
8 DIENA. Vykstame į MONAKĄ (200 km). Pamatysime Kunigaikščių rūmus, egzotišką kaktusų parką, Monte Karlo rūmus, princesės Greisės rožių sodą. Poilsis prie jūros ir nakvynė viešbutyje.
9 DIENA. Vykstame į LURDĄ. Malda, meditacija, vakarinė procesija su žvakėmis. Nakvynė viešbutyje.
10 DIENA. LURDAS. Šv.Kryžiaus kelias, Dalyvavimas Šv. Mišiose. Nakvynė viešbutyje.
11 DIENA. Vykstame į NEVERSĄ. Aplankysime NEVERSO vienuolyną, kur palaidota Šv. Bernadeta. Vykstame į Lietuvą. Nakvynė pakeliui viešbutyje.
12 - 13 DIENOS. Tranzitas per Vokietiją, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje. Grįžtame į Vilnių.
Grupę lydės kunigas

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota: visos transporto išlaidos, 12 nakvynių su pusryčiais, kelionės vadovo ir gido paslaugos bei kitos organizacinės kelionės vykdymo išlaidos.
Papildomoms išlaidoms (pažymėta *) turėkite apie 100 Švc. frankų ir apie 100 EUR.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus