(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

SAKRALINĖS PIETŲ VOKIETIJOS VIETOS

spausdinti programą
9d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 DIENA
Išvykstame iš Lietuvos. Tranzitas per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Tranzitas per Austriją. Atvykstame į ALTIOTINGĄ - Vokietijos katalikų centrą su įspūdingomis šventovėmis, puikia senamiesčio architektūra. Nakvynė viešbutyje.

3 DIENA
Vykstame į MIUNCHENĄ. Pamatysime buvusią karalių ir kunigaikščių rezidenciją, Odeno aikštę, neogotikinę miesto Rotušę, Dievo Motinos katedrą, kurioje buvo laidojami Bavarijos valdovai ir vyskupai. Pasivaikščiosime po *Nimfenburgo pilį ir *botanikos parką. Grožėdamiesi Bavarijos Alpių kalnų slėniais, vykstame į kalnų kurortą VALLGAU. Nakvynė privačiame sektoriuje.

4 DIENA
Vykstame į MITENVALDĄ. Lyno *keltuvais užkilsime į Karvendalo viršukalnę (2385m.) ir pasivaikščiosime nesudėtingomis kalnų trasomis. Nakvynė privačiame sektoriuje Vallgau.

5 DIENA
Trumpa ekskursija po žymiausią Vokietijos kalnų kurortą GARMIŠ-PARTENKIRCHENĄ. Kylame *keltuvu į aukščiausią Vokietijos Alpių viršūnę - Cugšpice (2962m), nuo kurios pasigrožėsime kvapą gniaužiančia kalnų panorama. Vykstame į senovinį kalnų miestelį Fiuseną. Nakvynė viešbutyje Fiusene.

6 DIENA
Vykstame į NOIŠVANŠTAINĄ - *romantišką Bavarijos karaliaus Liudviko II pilį. Ši pilis tai ypatngas architektūros šedevras. Pavaikščiosime virš bedugnės nutiestu Marijos tilteliu, pasigrožėsime nuostabia panorama. Norintys galės aplankyti netoli esančią *Hohenšvangau pilį. Nakvynė viešbutyje Fiusene.

7 DIENA
VIESKIRCHE apžiūrėsime vieną nuostabiausių baroko ansamblių Vokietijoje įtrauktą į UNESCO saugomų objektų sąrašą. "Romantiškuoju Vokietijos keliu" vykstame į NIURNBERGĄ. Ekskursija po senąją Šventosios Romos imperijos sostinę. Nakvynė viešbutyje Bamberge.

8 DIENA
Pasivaikščiosime po viduramžių miestą BAMBERGĄ, kurio senamiestis įtrauktas į UNESCO saugomų objektų sąrašą. Tiuringijos miško vaizdingu keliu vykstame į Dresdeną. Trumpa ekskursija po Saksonijos sostinę. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

9 DIENA
Tranzitas per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstame į Lietuvą.

 

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota: transporto išlaidos, gido, vadovo paslaugos, ekskursinės paslaugos, 8 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir kitos organizacinės kelionės vykdymo išlaidos.
Papildomoms išlaidoms (pažymėta *) turėkite apie 100 EUR

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus