(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

TURKIJA ŠV. PAULIAUS KELIAIS IR NOJAUS LAIVO PĖDSAKAIS

spausdinti programą
15d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 DIENA
Skrydis į Vilnius - Stambulą. Apgyvendinimas ir poilsis viešbutyje Stambule.

2 DIENA
Ekskursija po Stambulą. Aplankysime Mėlynąją mečetę,* Hipodromą,* Sofijos soborą,* požeminę vandens saugyklą, Topkapi sultonų rūmus ir haremą,* pasivaikščiosime po garsųjį rytietišką turgų. Nakvynė viešbutyje Stambule.
3 DIENA
Vykstame į legendinę Troją (400 km), apžiūrėsime archeologinių kasinėjimų zoną su Trojos sienos reliktais, pamatysime garsiojo Trojos arklio maketą.* Vykstame į Bergamą (200 km) - helenistinę Pergamo monarchijos sostinę, kurioje pradėtas naudoti pergamentas, pakeitęs Egipto papirusą. Pamatysime Pergamo teatrą,* akropolį* ir muziejų.* Vykstame į Izmirą (100 km), Pamatysime Kadifekalės tvirtovę,* Atatiurko aikštę, pasivaikščiosime po palmių alėją. Nakvynė viešbutyje Izmire.

4 DIENA
Vykstame į Pamukalę (250km). Pakeliui aplankysime senovės graikų miestą Efesą su Artemidės šventykla* ir muziejumi.* Kalnuose pamatysime Švč. Mergelės Marijos namelį* - labiausiai lankomą katalikų vietą Turkijoje. Nakvynė Kušadasio mieste prie Egėjo jūros.


5 DIENA
Hierapolyje apžiūrėsime didžiausią Turkijoje nekropolį, pasimaudysime didžiausiuose pasaulyje kalcio šaltiniuose* ir Kleopatros mineralinio vandens baseinuose.* Nakvynė viešbutyje Pamukalėje.


6 DIENA
Vykstame į Kapadokiją (550km) - ankstyvosios krikščionybės centrą su senosiomis bažnyčiomis ir vienuolynais, su unikalių formų kalnais, su garsiais keramikos dirbiniais bei „besisukančių" dervišų šokiais. Nakvynė viešbutyje Kapadokijoje.


7 DIENA
Ekskursija po Kapadokijos požeminius miestus su painiais jo labirintais, Goremo slėnį su „Juodąja" bažnyčia, vienuolynais ir bizantiškomis cerkvėmis. Pamatysime Učhisaro tvirtovę, pasigrožėsime įspūdingų formų kalnais. Vykstame į Kahtą. (300 km). Nakvynė viešbutyje.


8 DIENA
Anksti ryte važiuojame prie mįslingo Nemruto kalno* su akmeninėmis milžiniškomis dievų ir karalių statulų liekanomis. Važiuodami Centrinio ir Rytų Tauro kalnų keliais, grožėsimės Tigro ir Eufrato aukštupių slėnių vaizdais. Prisiminsime didžiausios pasaulyje tautos be valstybės, kurdų, istoriją. Nakvynė pakeliui į Tatvaną (300 km.).


9 DIENA
Ekskursija po Tatvaną. Poilsis prie stulbinančiai žydro Vano ežero. Nakvynė viešbutyje Tatvane.

10 DIENA
Važiuodami vaizdinga Vano ežero pakrante, matysime armėnų, kurdų, arabų, sirų, seldžiukų, osmanų ir kitų civilizacijų pėdsakus. Nakvynė Dohubajazite.


11 DIENA
Aukščiausio Turkijoje Ararato kalno (Ahri Dahi) papėdėje aplankysime muziejų,* į kurį iš viso pasaulio atvyksta žmonės pamatyti Biblijoje aprašyto Nojaus laivo liekanų.


12 DIENA
Vykstame į Ishak Paša Sarajo tvirtovę,* kurioje susipynė osmanų, persų, armėnų, gruzinų ir seldžiukų architektūros tradicijos. Vykstame į Ankarą (1200 km.). Nakvynė viešbutyje pakeliui.


13 DIENA
Atvykstame į Ankarą. Ekskursijos po Ankarą metu aplankysime Kemalio Atatiurko mauzoliejų,* Ankaros pilį,* Anatolijos Civilizacijų muziejų.* Nakvynė viešbutyje Ankaroje.


14 DIENA
Vykstame į Stambulą (450km). Pasigrožėsime europinio Stambulo panorama iš aukščiausios azijinės miesto vietos. Nakvynė viešbutyje Stambule.


15 DIENA
Skrydis į Vilnių

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
skrydis Vilnius - Stambulas- Vilnius, transporto išlaidos Turkijoje, 14 nakvynių viešbučiuose** ir *** su pusryčiais, kelionės vadovo paslaugos, ekskursinės paslaugos ir kitos kelionės vykdymo išlaidos.

 

Papildomos išlaidos:
apie 250 EUR

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus