(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

LICHENO ŠVENTOVĖ LENKIJOJE

spausdinti programą Lenkija
3d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 DIENA išvykstame iš Vilniaus. Vykstame į Varšuvą. Varšuvoje pamatysime senamiestį, saugoma UNESCO: karališkuosius rūmus ir juose esantį Nacionalinį muziejų, senąsias Turgaus bei Pilies aikštes, Barbakaną. Pasivaikščiosime karališkuoju traktu. Vykstame į Senąjį Licheną (200km). Registracija piligrimų centre. Vakaro procesija su žvakėmis. Nakvynė piligrimų namuose.
2 DIENA Pusryčiai. Ekskursija su vietiniu gidu po šventovę. Dalyvaujame Šv.Mišiose. Malda, meditacija prie Švč.Dievo Motinos Lichenės. Kryžiaus kelias. Vakaro procesija su žvakėmis. Nakvynė.
Licheno šventovės pradžia laikoma 1852 metai. Nepaisant persekiojimų ši vieta buvo gausiai lankoma ir tapo žinoma ne tik Lenkijoje bet ir visame pasaulyje. Iki 1939 metų čia užregistruota apie 3000 įvairių malonės aktų ir stebuklingų išgijimų.
Švenčiausios Licheno Dievo Motinos bazilika - pati didžiausia Lenkijos šventovė, aštuntoji pagal dydį Europoje ir dviliktoji - pasaulyje. Statyba truko 10 metų už aukas, kurias surinko viso pasaulio lenkai. Bazilika yra Lenkijos Katalikų bažnyčios Votumas (dėkingumo dovana) Didžiajam Jubiliejui - Krikščionybės 2000 metų sukakčiai. Ji pašventinta 2004 metų birželio 12 dieną. 2005 metų vasario 25 dieną popiežius Jonas Paulius II suteikė šiai šventovei mažosios bazilikos vardą. Šventovę supa 98 ha parkas su puikiais paminklais ir gėlynais.
3 DIENA Pusryčiai.Vykstame link Lietuvos. Varšuvoje aplankysime karalių rezidenciją Vilanove su meno muziejumi, puikiu parku ir oranežėrėjomis. Pasivaikščiosime po Lazenkų parką, pamatysime paminklą Šopenui, Belvederio rūmus.
Po vidurnakčio grįžtame į Vilnių.

Grupę lydės kunigas

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu (wc, audio-video aparatūra, karštas vanduo) ir visos transporto išlaidos; 2 nakvynės su pusryčiais piligrimų namuose; kelionės vadovo ir ekskursinės paslaugos; kitos organizacinės kelionės vykdymo išlaidos.
Papildomoms išlaidoms turėkite apie 100 zlotų

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus