(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.

spausdinti programą Lietuva
4d.
Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.Ilgasis savaitgalis Palangoje - Amberton Green Apt.
Rezervuoti

Kelionės programa

Ilgas savaitgalis Palangoje tai pats geriausias pasirinkimas Jūsų atostogoms! Palangoje turėsite galimybę ne tik pasimėgauti saulės voniomis, natūraliu smėlio pėdų masažu, sūraus jūros vandens bangų mankšta bei vėjo atnešama pūšų gydomąja plaučių terapija. Galėsite pasirinkti ramų pasivaikščiojimą mišku, o gal pagrindine miesto gatve, mėgautis pikniku smėlio kopose arba pasirinkę savo mėgstamą kavinę, gulėti bučiuojami saulės arba tinginiauti ramios aplinkos viešbutyje. Poilsis Palangoje garantuos Jums nepamirštamas atostogų akimirkas, kokybišką aptarnavimą ir malonius įspūdžius.

Nepamirštamiems įspūdžiams siūlome apartamentinį viešbutį “Amberton Green”, įsikūrūsį istoriniame Palangos centre, šalia Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios, vos už 700 metrų nuo paplūdimio. Viešbutis savo svečiams siūlo apsistoti klasikiniais baldais apstatytuose numeriuose ir apartamentuose su balkonais arba terasomis. Virtuvėlėse pastatytos indaplovės ir mikrobangų krosnelės. Vonios kambariuose su šildomomis grindimis rasite vonias arba dušus ir nemokamus higienos reikmenis. Iš numerių atsiveria Rąžės upelio vaizdai. Viešbučio „Amberton Green Apartments Palanga“ svečiai kiekvieną rytą nuo 9 iki 12 val. gali nemokamai lankytis erdviame uždarame baseine su sūkurine vonia, sauna ir garine pirtimi. Ant viešbučio stogo, gryname ore, įrengta sūkurinė vonia. Kad tėveliai gerai pailsėtų mes pasirūpinome ir mažaisiais viešbučio svečiais. Patiems mažiausiems kambariuose galima pastatyti kūdikių loveles-maniežus. Restorane paruoštas specialus vaikų meniu ir kėdės pritaikytos mažiesiems. Viešbučio vestibiulyje įrengtas vaikų žaidimų kampelis, o lauke laukia uždara žaidimų aikštelė su sūpynėmis ir smėlio dėže.Puikus pasirinkimas Jūsų atostogom.
Apartamentų tipai:
Standartiniai apartamentai - galimas maksimalus apgyvendinimas: 2 suauge
Luxe tipo apartamentai - galimas maksimalus apgyvendinimas: 2 suauge
Šeimyniniai apartamentai - galimas maksimalus apgyvendinimas: 4 asmenys (2 miega ant sofos lovos)
2-ų miegamųjų apartamentai - galimas maksimalus apgyvendinimas: 6 asmenys (2 miega ant sofos lovos svetainėje)

Periodai

08.20-08.27

09.03-09.24

10.01-12.20

Nr

Nr.1

Nr.2

Nr.3

Standartiniai apartamentai 2-iems asmenims

235 Eur

190 Eur

160 Eur

Luxe apartamentai 2-iems asmenims

280 Eur

235 Eur

205 Eur

Šeimyniniai apartamentai 2-iems asmenims

310 Eur

250 Eur

210 Eur

2-ų miegamųjų apartamentai 4-iems asmenims

445 Eur

355 Eur

310 Eur

  • Pateiktos kainos už apartamentus Kainos nurodytos 4 dienų/3-ų nakvynių trukmei (ketvirtadienis -sekmadienis), tam tikriems atvykimo periodams. Dėll tikslių užimtumo datų būtina teirautis iš anksto, prieš įsigyjant paslaugą.
  • už sofą lovą imama priemoka (kainos prie papildomos info)

collage_amberton.jpg

Kaip atvykti į Palangą

Autobusu. Tarptautiniais autobusais iš Liepojos, Kaliningrado, vasaros sezono metu iš Rygos. Tarpmiestiniais autobusais iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių. Autobusai iš Klaipėdos (25 km) ir Kretingos (12 km) vyksta į Palangą kas 30 min. Informacija apie Palangos autobusų stotį čia>>>. Bilietus galima įsigyti ir internetu>>>>.
Traukiniu. Artimiausios geležinkelio stotys yra Kretingoje ir Klaipėdoje.  Traukinio bilietus galima įsigyti internetu>>>.
Oru. Į tarptautinį Palangos oro uostą leidžiasi lėktuvai iš Kopenhagos (Danija), Oslo, Bergeno (Norvegija), Stokholmo (Švedija), Rygos (Latvija), Londono (Lutonas) (Jungtinė Karalytsė), Londono (Stanstedas) (Jungtinė Karalystė), Dortmundo (Vokietija), Dublino (Airija), vasaros sezono metu  – iš Minsko (Baltarusija), Varšuvos (Lenkija).
Keltu. Į Klaipėdą atvyksta keltai iš Karlshamno. Keltai į Smiltynę (Kuršių Nerija): www.keltas.lt

Daugiau informacijos apie vietinį transportą rasite čia>>>>.

Ką dar galite nuveikti Palangoje?
Savo viešnagės metu taip pat galėsite aplankyti: Palangos gintaro muziejų, Birutės kalną, Jono Basanavičiau gatvę bei Palangos tiltą. Taip pat galėsite išsinuomoti dviračius, nuvykti į žirgyną, išbandyti atrakcionus (sezono metu) ar tiesiog vaikštinėti smėlėtu Baltijos jūros paplūdimiu.

collage_palanga.jpg

Papildoma informacija

Į kainą įskaičiuota:
- 3 nakvynės pasirinktuose apartamentuose.
- 3 dienas pusryčiai
- baseinas rytinėmis valandomis

Į kainą neįskaičiuota:
- nuvežimas/parvežimas iki/iš viešbučio
- papildomas maitinimas (pietūs, vakarienė)
- priemoka už sofą lovą: suaugusiems - 35 Eur/parai su pusryčiais, vaikai 3-12 metų: 22 Eur/parai su pusryčiais. Vaikai iki 3 metų - nemokamai
- kurorto mokestis - 1 Eur/asm./parai mokamas vietoje.

Dėmesio!
- apgyvendinimo paslauga galioja 4 dienų/3 nakvynių (anksčiausias atvykimas ketvirtadienis, vėliausias išvykimas sekmadienį) poilsiui.
- Atvykimas nuo 16.00 val., išvykimas iki 12.00 val.
- Kainos nurodytos atvykimo periodams, tad dėl tikslių datų užimtumo būtina teirautis iš anksto, prieš įsigyjant paslaugą. Būtina išankstinė registracija tel. +37068464786 arba el.paštu: [email protected]

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus