(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis gamtos prieglobstyje Rusnės saloje

spausdinti programą Lietuva
2d.
Poilsis gamtos prieglobstyje Rusnės salojePoilsis gamtos prieglobstyje Rusnės salojePoilsis gamtos prieglobstyje Rusnės salojePoilsis gamtos prieglobstyje Rusnės salojePoilsis gamtos prieglobstyje Rusnės saloje
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame Jus kokybiškai ir aktyviai pailsėti viename nuostabiausių Lietuvos kampelių, didžiausioje Lietuvos saloje – Rusnėje. Sala įsikūrusi Atmatos ir Skirvytės upių sankirtoje, jos plotas 47 km2. Rusnė vadinama rūkytos žuvies sostine, turėsite galimybę jos gardumu įsitikinti patys — apsilankę ir įsigiję šviežiai rūkytos žuvies pas vietinius žuvų rūkytojus.

Ieškote jaukaus pabėgimo į gamtą? Jį tikrai rasite Dainoros ir Kęstučio Laukevičių sodyboje „Rusnietis“! Sodybos teritorija išsidėsčiusi palei Pakalnės upelį. Ant  Pakalnės upės kranto Jūs rasite smagią pavėsinę. Grįžusiems iš žvejybos su laimikiu, sodybos šeimininkas gali padėti išrūkyti žuvį savo rūkykloje. Nepasisekė žvejyboje? Ne bėda, sodybos teritorijoje yra tvenkinys, kuriame visada yra galimybė kažką pagauti! Taip pat sodybos teritorijoje yra krepšinio aikštelė, vieta žaisti tinkliniui, futbolui, gausu dekoratyvinių augalų. Draugiški sodybos šeimininkai Jums sudarys baidarių maršrutus Nemuno deltos upėmis, įduos žemėlapius. Ilsėsitės jaukiame namelyje su atskiru įėjimu bei visais patogumais. Į sodybą galite atvykti su savo augintiniais.

Taip pat Jūsų laukia dovana —  trumpa ekskursija po etnografinę žvejo sodybą – muziejų. Sodybai apie 200 metų. Joje yra daugybė įvairiausių rakandų, žemės dirbimo ir žvejybos įrankių, kitų antikvarinių daiktų — tai tipiška žvejojančio ūkininko sodyba.

 

Pakeliui siūlome aplankyti šiuos įdomius objektus:

 • Uostadvario senąjį švyturį — jį rasite kairiajame Atmatos upės krante. Tai įspūdingas 18-os metrų aukščio kelrodis, tiesa, nors ir puikiai išsilaikęs iki šių dienų, tačiau paskutinis jo žibintas jau seniai yra užgesęs. Pakilus į švyturio apžvalgos aikštelę atsiveria puiki kraštovaizdžio panorama, o jei gerai įsižiūrėsite, galite pamatyti ir kraštelį boluojančių Nidos kopų!
 • Aukštumalos pažintinį taką — įspūdingą retų augalų ir gyvūnų prieglobstį. Aukštumalos aukštapelkė ne tik viena didžiausių Lietuvoje, bet ir unikali savo prigimtimi, deltinio tipo atvira aukštapelkė, vandens gauna ne tik iš kritulių, bet ir iš potvynių. Pelkė užima 2500 ha plotą. Pažintinis takas ilgesnis nei 1 km, jame įrengti du apžvalgos bokšteliai, nuo kurių atsiveria kerinti pelkės platybių panorama.
 • Ventės ragą — labiausiai į vakarus nutolusį Šilutės rajono tašką, pusiasalį rytinėje Kuršių marių pakrantėje. Pro Ventės ragą driekiasi didysis paukščių migracijos kelias, todėl 1929 metais Ventės rage įsteigta ornitologinė stotis, muziejus ir lankytojų centras. Galėsite pamatyti didžiules paukščių gaudykles, iš kurių dvi yra didžiausios pasaulyje. Taip pat Ventėje stovi seniausias iš septynių Lietuvoje esančių švyturių (pastatytas 1863 m.). Nuo Ventės rago smaigalio į Kuršių marias driekiasi 250 m ilgio molas, kuriuo nužingsniuosite į marių vandenis.
 • Šilutės Hugo Šojaus dvarą-muziejų — elegantišką vėlyvojo klasicizmo bei istorizmo architektūrinį kūrinį. Dvaras žavi subtiliu, Pamario kraštui būdingu dekoru. Hugo Šojaus dvarą supa angliško stiliaus parkas, gausus vešlios augmenijos, jis driekiasi palei Šyšos upę iki senojo geležinkelio tilto. Dvarininkas Hugo Šojus ypatingai nusipelnė miesto gerovei: kaupė Klaipėdos krašto etnografinę medžiagą, rinko tautosaką, sukaupė gausybę unikalių etnografinių baldų, drabužių, dokumentų, spaudinių ir žemėlapių.

 

PASIŪLYMO KAINA 2 ASMENIMS: 155.00 EUR

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

 • 1 n.nakvynė namelyje su atskiru įėjimu, virtuvėle ir patogumais 2 asmenims
 • 4 val. trukmės dvivietės baidarės nuoma, plaukimo maršruto sudarymas ir žemėlapiai
 • Individuali ekskursija po etnografinę žvejo sodybą 2 asmenims  (dovana)
 • Belaidis internetas
 • Privati automobilių stovėjimo aikštelė

PASIŪLYMO KAINA 3 ASMENIMS: 210.00 EUR

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

 • 1 n.nakvynė namelyje su atskiru įėjimu, virtuvėle ir patogumais 3 asmenims
 • 4 val. trukmės venterinės valties nuoma (plukdo sodybos šeimininkas) 3 asmenims
 • Individuali ekskursija po etnografinę žvejo sodybą 3 asmenims (dovana)
 • Belaidis internetas
 • Privati automobilių stovėjimo aikštelė

Papildoma informacija

Į pasiūlymų kainą neįskaičiuota:

 • Maitinimas (pasibaigus draudimo laikotarpiui –  už papildomą mokestį)
 • Augintinis (atsivežant augintinį prašome sodybos šeimininkus įspėti iš anksto) – už papildomą 5 EUR vienkartinį mokestį
 • Lauko pavėsinė su židiniu – už papildomą mokestį
 • Pirtis – už papildomą mokestį
 • Baidarių transportavimas (jei planuojamas maršrutas prasideda ar baigiasi ne sodyboje, taikomas papildomas mokestis už transportavimą priklausomai nuo atstumo)
 • Siūlomų aplankyti papildomai objektų ar muziejų lankymo bilietai

Pasiūlymas galioja: nuo 2020 06 01 iki 2020 09 30

Būtina išankstinė registracija tel. +37068464786 arba el.paštu: [email protected]

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus