Indijos Mumbajus Vilniuje - Šnipiškės

Kelionės programa

Sunku patikėti, kad už keleto dešimčių metrų nuo triukšmingų centre esančių miesto gatvių, yra tokia Indija alsuojanti vieta... Tai Šnipiškės. Čia savos gyvenimo taisyklės, sava romantika… Nuo seno  šis rajonas vienas iš įdomiausių ir paslaptingiausių senojo Vilniaus priemiesčių. Tikriausiai bus įdomu sužinoti, kaip čia dera senasis ir naujasis gyvenimas. Visais laikais Šnipiškėse gyveno įvairių tautybių žmonės – kaip ir margoje Indijos visuomenėje.

Ekskursiją pradėsite nuo seniausio tilto per Nerį – Žaliojo. Aplankysite Piromontą, Šnipiškių koloniją ir patrauksite Skanseno link. Ekskursiją baigsite kunigo B. Laurinavičiaus skverelyje.

Ekskursijos pradžia: prie Šv. Rapolo bažnyčios tvoros

EKSKURSIJOS PABAIGA: kunigo B. Laurinavičiaus skverelis

EKSKURSIJOS TRUKMĖ: ~2 val.

EKSKURSIJOS DATA: 2020 06 19 (pradžia 16 val.); 2020 06 20 (pradžia 15 val.); 2020 06 21 (pradžia 15 val.).

Pastaba. Norintiems užsisakyti individualią ekskursiją, Jūsų pageidaujamu laiku ir data, kreiptis į organizatorių tel. +37068464786 arba [email protected]

Papildoma informacija

Ekskursijos vykdomos nedidelėmis grupėmis, užtikrinant saugų  atstumą tarp žmonių. Visos ekskursijos metu privaloma dėvėti veidą  dengiančią apsauginę kaukę ar kitą veido apdangalą, rekomenduojama mūvėti vienkartines pirštines, su savimi turėti dezinfekcinio skysčio, laikytis čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo. Ekskursijose draudžiama dalyvauti karščiuojantiems ir/ar peršalimui būdingus simptomus jaučiantiems asmenims.

2020.09.30 12:09 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/