Mauricijus

Kelionės programa

Mauricijus – tai nedidelė sala Indijos vandenyne, kartais dar vadinama rojaus kampeliu žemėje. Sala garsėja įspūdingais balto smėlio paplūdimiais ir skaidriu lyg krikštolas vandeniu. Ši sala – puikus pasirinkimas norintiems ne tik pailsėti, bet ir vandens pramogų mėgėjams. Čia galima nardyti, žvejoti,  plaukioti burlentėmis.

Ką verta pamatyti Mauricijuje:
- Port Luisas – Mauricijaus sostinė, šiuolaikinis miestas su uostu ir prekybos centrais. Le Caudan Waterfront rajone rasite kazino, barų, kino teatrų bei įspūdingą Gamtos istorijos muziejų, kur pamatysite nacionalinio išnykusio paukščio – Dodo kopiją.
- Juodosios upės tarpeklių nacionalinis parkas – tai parkas žavintis nuostabia augmenija bei slėniais.
- Tyrolienne nuotykių parkas – tai galimybė pamatyti Mauricijaus miškus iš aukščiau. Puiki vieta norintiems patirti šiek tiek adrenalino. Jūsų laukia net kelios nusileidimo lynu trasos ir maudynės skaidriame vandenyje!
- Le Morne pusiasalis išsiskiria įspūdingais 555m bazaltiniais kalnais..  Čia rasite kelis gariausius salos palūdimius ir prabangius viešbučius.
- La Vanille Crocodile parkas – puiki vieta stebėti krokodilus. Parkas panašus į atogrąžų mišką su išskirtine augmenija. Čia galima pamatyti ir kitų gyvūnų rūšių: beždžionių, vėžlių…
- Mauricijaus klimatas: klimatas tropinis. Žiemos sezonas prasideda gegužę ir tęsiasi iki lapkričio, tačiau būdingos šiltos ir sausos žiemos, o vasarą – karšti ir drėgni orai. Būdingas mikroklimatas, vienoje Mauricijaus vietoje gali smarkiai lyti, tačiau vos už poros kilometrų – šviesti kaitri saulė.

Skrydžio laikai

Skrydis pirmyn:
Vilnius (VNO) 18:50 - Stambulas (IST) 22:35 (skrydžio trukmė: 2 h 45 min)
laukimo laikas Stambule - 3h 45 min
Stambulas (IST) 02:50 – Mauritius (MRU) 13:15 (+ 1d.)(skrydžio trukmė: 9 h 55 min)

Skrydis atgal:
Mauritius (MRU) 20:05 — Stambulas (IST) 04:55 (+ 1d.) (skrydžio trukmė: 10 h)
laukimo laikas Stambule - 3h 45 min
Stambulas (IST) 09:45 - Vilnius (VNO) 11:25

* skrydžio laikai gali kisti.

 

Įdomūs faktai apie Mauricijų:

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
-skrydis Vilnius – Mauricijus – Vilnius (su persėdimu Stambule);
-rankinis bagažas iki 8 kg ir registruotas bagažas iki 20 kg;
-maitinimas lėktuve
-8 nakvynių apgyvendinimas Grand Bay kurorte, 2* viešbutyje "Villa Narmada" su pusryčiais. Daugiau informacijos apie viešbutį rasite čia.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- pervežimas – galima užsisakyti pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir atgal. Kaina asmeniui į abi puses – 40 €/asm. (vykstant bent 2 asmenims). Daugiau informacijos apie pervežimą čia.
- kelionės draudimas

 

DĖMESIO!
-
Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.
- Kelionės kaina nėra galutinė ir gali keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.
-
Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

2019.07.21 22:07 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/