Naktinis žygis (~12km)

Kelionės programa

Ar teko kada klausytis miegančios gamtos garsų? Ar esate pasiruošę praskleisti nakties šydą ir leistis į nepamirštamą žygį drauge su gidu-žygeiviu, kuris ne tik ves piliakalniais, kalnais bei kalvelėmis, bet ir suteiks žinių apie įvykiais ir padavimais turtingą istoriją!

Visi drauge susitiksime  22.00 val. Pūčkorių stotelėje. Žygio pradžia —  nuo Pūčkorių piliakalnio. “Žvyro mamuto“ paieškos bruzgynuose, Kučkuriškių popieriaus fabriko istorija, Vilnios vandenų ūžesys, Barsukynės piliakalnio šturmas ir poilsio stotelė - žygeivių laužas. Rokantiškių kapinių tyla, Mileišiškių kalneliai, keistasis ir nepažįstamasis „Antakalnio galas“. Apie 6.00 val. ryte troleibusais ir autobusais išsilakstysime į šiltus namus.

ŽYGIO STARTAS: viešojo transporto stotelė „Pūčkoriai“
ŽYGIO FINIŠAS: viešojo transporto stotelė „Antakalnio žiedas“
MARŠRUTO ILGIS: ~12 km.

SUDĖTINGUMAS: tinkamas įvairaus amžiaus ir fizinio pasirengimo asmenims, taip pat ir moksleiviams

Pastaba. Žygis organizuojamas susirinkus ne mažesnei nei 10 asmenų grupei.

Norintiems užsisakyti individualų žygį, Jūsų pageidaujamu laiku ir data, kreiptis į organizatorių tel. +37068464786. Žygiai lydimi profesionalaus gido-žygeivio.

PAPILDOMA INFORMACIJA. Prieš naktinį žygį organizatoriaus atstovas, atsižvelgdamas į orų prognozes, susisiekia su dalyviais ir nurodo kokia apranga ir priemonės reikalingos leidžiantis į žygį.

ŽYGIO METU PRIVALOMA TURĖTI SAVO ŽIBINTUVĖLĮ.

2020.09.29 23:09 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/