Naujametiniai ypatumai Minske

Kelionės programa

1 diena. Ryte išvykstame iš Lietuvos. Baltarusijoje užvažiuojame į Krėvą, kur pamatome istorinės pilies griūvėsius. Atvykstame į Zaliesę - „Šiaurės Atėnus“ (taip amžininkai vadino M. K. Oginskio sodybą). Pasivaikštome po muziejų ir parką. Vykstame į Minską. Važiuojame į Stebuklingų žibintų parką – parodą. Pageidaujantiems yra galimybė pamatyti spektaklį valstybiniame cirke (užsakoma išanksto). Puikiai praleidę laiką vykstame į viešbutį. Pailsėje eisime susipažinti su šventiniu Minsku.

Naujųjų metų sutikimas Minske: pramogos, linksmybės ant ledo centrinėje aikštėje, fejerverkai prie paminklo „Minskas - miestas didvyris“.

Nakvynė viešbutyje Minsko centre.

2 diena. Pusryčiai. Ekskursija po Minską: Ašarų sala, Aukštutinis miestas, Šv.Dvasios katedra, Šv. Mergelės Marijos bažnyčia. Pageidaujant lankome Kalėdinių eglučių žaisliukų parodą: kiekvienas lankytojas pamato apie 2000 eksponatų iš 70 pasaulio šalių. Vėliau laisvas laikas. Važiuojame link Lietuvos. Vakare grįžtame namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas, kurio galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos. Vykstantiems į Baltarusiją vizai įforminti - 1 nuotrauka Baltarusjos vizai (4,5*3,5, spalvota, matinė, baltas fonas, 80 procentų veido), pasas, užpildyta anketa.

Dokumentus vizai būtina pateikti iki gruodžio 5 d.!

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė  autobusu
1 nakvynė viešbutyje Minske su pusryčiais
Ekskursinė programa
Kelionės vadovo paslaugos
Kelionės dokumentų sutvarkymas

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

Baltarusijos viza , jeigu dokumentai pristatomi iki gruodžio 5 d. – 25,00 EUR asmeniui,
Medicininių išlaidų draudimas 2,10 EUR (iki 65 metų).

PAPILDOMAI: Mokamiems objektams turėti nuo 30 EUR.

2020.09.29 22:09 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/