Naujieji metai su šventine programa 3* viešbutyje Pušynas, Druskininkuose

Kelionės programa

MUZIKINIAI APDOVANOJIMAI „PUŠYNAS – 2017“

Naujųjų metų vakaro programa:

Linksmiausias Druskininkų kurorto metų muzikos šou prasidės iškilmingu svečių sutikimu. Vakaro metu tapsime populiariu Lietuvos ir užsienio muzikos padangių elitu. Drauge rinksime nominacijas: „Vakaro atlikėjas (-a)“, „Vakaro grupė“, „Vakaro klipas“ ir kt. Šmaikštus vedantysis, gera muzika, Senelio Šalčio vizitas ir dovanos, linksmi šokiai ir konkursai lydės mus visą vakarą ! Renginys spindės "black tie" aprangos kodu pasipuošusiu pramogų pasaulio elitu.

Visų, vakaro metu, persikūnijusių į garsius dainininkus laukia siurprizas!

Į kainą įskaičiuota:

-Pasitikimo kokteliai;
-Pasitikimo užkandžiai;
-Karštasis patiekalas (pateikiamas individualiai);
-Gausus šaltųjų užkandžių Bufetas;
-Vaisių ir saldumynų Bufetas;
-Vidurnaktį- putojančio vyno taurė ir šventinis tortas;
-Po vidurnakčio – tradicinė „Pušyno“ raugintų kopūstų sriuba;
-Gaivieji ir karštieji gėrimai viso vakaro metu;
-Specialios kainos alkoholiniams gėrimams visą vakarą;
-Nakvynė dviviečiame kambaryje
-Pusryčiai

Apie viešbutį:

Viešbutis Druskininkuose primena didžiulį pušies kankorėžį. Pro jo langus matyti autentiška neogotikinio stiliaus Druskininkų bažnyčia, greta – Druskonio ežeras, Druskininkų vandens parkas, gydyklos, Lynų keltuvas, Nemuno upės pakrantės, pramogų ir nuotykių parkas.
„Pušyno“ viešbutis po savo stogu teikia ne tik apgyvendinimo bei maitinimo paslaugas – čia galite pasimėgauti SPA procedūromis, gydomaisiais kompleksais, o viešbučio darbuotojai profesionaliai organizuos jums ir jūsų partneriams konferenciją ar renginį.
Viešbučio „Pušynas“ svečiams be papildomo mokesčio: automobilių stovėjimo Pusynas (91)aikštelė, internetas poilsio zonose ir kambariuose (WiFi), seifas (viešbučio registratūroje), spauda (viešbučio fojė).
Viešbučio „Pušynas“ svečiams taikomos specialios 10% nuolaidos: viešbučio SPA centre, viešbučio restorane, viešbučio kosmetikos parduotuvėje, Druskininkų vandens parke, Druskinikų miesto gydykloje, „ONE nuotykių parke„, Druskininkų slidinėjimo trasoje „Snow Arena„.

Papildoma informacija

Priemokos:

Papildoma nakvynė – 52 Eur (dviem asmenim su pusryčiais)

Kurorto mokestis 1 EUR asmeniui parai (mokamas vietoje)

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

2020.09.30 13:09 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/