Naujieji metai Taline

Kelionės programa

1 diena.

Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Latviją, Estiją. Atvykstate į Estijos sostinę  Taliną. Apžvalginė ekskursija autobusu: Kadriorgo parkas, Pirita, šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai, paminklas “Rusalka“. Aplankysite  naujausią  Talino–Hidrolėktuvų uosto muziejų, kuris šiandien yra populiariausias Baltijos šalyse. Unikalios koncepcijos jūrų muziejus supažindina lankytojus su pasauliu tyvuliujančiu po vandeniu ir besidriekiančiu virš jo.  Muziejuje pamatysite vieną didžiausių eksponatų - povandeninį laivą “Lembit“, galėjęs per vieną minutę nusileisti į 900 metrų gylį. Žingeidžiausieji galės sužinoti viską apie vandens ir oro techniką ir kt. ... Vėliau ekskursija pėsčiomis po senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, „Storosios Margaritos“ bokštas. Laisvas laikas. 
Naujųjų metų sutikimas: pramogos, koncertai, fejerverkai senamiestyje. 
Vykstate link viešbučio. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena.

Pusryčiai. Vykstate į Piarnu, vieną žymiausių Estijos kurortų. Laisvas laikas. Pageidaujantieji galės išsimaudyti Piarnu vandens parkeTervise Paradiis“. Tai 11500 m2 ploto amebos formos parkas. Čia rasite „nuotykių“ baseiną, uždarus vandens kalnelius (ilgiausio kalnelio ilgis – net 85 metrai), „kalnų upę ir krioklius“, baseiną vaikams, laipiojimo sieną vandenyje, atvirą baseiną su pašildytu vandeniu, platformas šuoliams į vandenį, sukūrines vonias, barą vandenyje, VIP-kompleksą ir kt. Po pietų išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Estiją, Latviją, Lietuvą.  Naktį grįžtate į namus.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

1. Kelionė autobusu
2. 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje
3. Ekskursinė programa
4. Kelionės vadovo paslaugos
5. Kelionės dokumentų sutvarkymas

PAPILDOMAI

Mokamiems objektams turėti ~ 38 EUR.
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Priemoka už vienvietį - 35 EUR

2020.09.30 00:09 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/