Poilsis gamtos prieglobstyje Rusnės saloje

Kelionės programa

Kviečiame Jus kokybiškai ir aktyviai pailsėti viename nuostabiausių Lietuvos kampelių, didžiausioje Lietuvos saloje – Rusnėje. Sala įsikūrusi Atmatos ir Skirvytės upių sankirtoje, jos plotas 47 km2. Rusnė vadinama rūkytos žuvies sostine, turėsite galimybę jos gardumu įsitikinti patys — apsilankę ir įsigiję šviežiai rūkytos žuvies pas vietinius žuvų rūkytojus.

Ieškote jaukaus pabėgimo į gamtą? Jį tikrai rasite Dainoros ir Kęstučio Laukevičių sodyboje „Rusnietis“! Sodybos teritorija išsidėsčiusi palei Pakalnės upelį. Ant  Pakalnės upės kranto Jūs rasite smagią pavėsinę. Grįžusiems iš žvejybos su laimikiu, sodybos šeimininkas gali padėti išrūkyti žuvį savo rūkykloje. Nepasisekė žvejyboje? Ne bėda, sodybos teritorijoje yra tvenkinys, kuriame visada yra galimybė kažką pagauti! Taip pat sodybos teritorijoje yra krepšinio aikštelė, vieta žaisti tinkliniui, futbolui, gausu dekoratyvinių augalų. Draugiški sodybos šeimininkai Jums sudarys baidarių maršrutus Nemuno deltos upėmis, įduos žemėlapius. Ilsėsitės jaukiame namelyje su atskiru įėjimu bei visais patogumais. Į sodybą galite atvykti su savo augintiniais.

Taip pat Jūsų laukia dovana —  trumpa ekskursija po etnografinę žvejo sodybą – muziejų. Sodybai apie 200 metų. Joje yra daugybė įvairiausių rakandų, žemės dirbimo ir žvejybos įrankių, kitų antikvarinių daiktų — tai tipiška žvejojančio ūkininko sodyba.

 

Pakeliui siūlome aplankyti šiuos įdomius objektus:

 

PASIŪLYMO KAINA 2 ASMENIMS: 155.00 EUR

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

PASIŪLYMO KAINA 3 ASMENIMS: 210.00 EUR

Į pasiūlymo kainą įskaičiuota:

Papildoma informacija

Į pasiūlymų kainą neįskaičiuota:

Pasiūlymas galioja: nuo 2020 06 01 iki 2020 09 30

Būtina išankstinė registracija tel. +37068464786 arba el.paštu: [email protected]

2020.09.29 23:09 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/