Valentino diena Kipre

Kelionės programa

SKRYDIS + 4 NAKVYNĖS 3* VIEŠBUTYJE SU PUSRYČIAIS!

Kipras- tai viena didžiausių salų Viduržemio jūroje. Ji apipinta mitais ir legendomis, galinti didžiuotis meilės deivės Afroditės gimtinės vardu, o taip pat didinga Romėnų, Asirų, Persų bei Egiptiečių istorija ir kultūros simboliais.

Ši sala tai paslaptinga Graikijos ir Turkijos sintezė, čia labai šilta, o nuostabi gamta ir paplūdimiai tarsi kviečia dienų dienas praleisti gryname ore. Kipro gyventojai labai didžiuojasi savo šalimi. Atvykite ir pamatykite kodėl!

Skrydžių laikai:

Bagažo kainos (pageidaujantiems):

Ką verta pamatyti Kipre?

Kipro klimatas:

Kipro klimatas vienas šilčiausių visoje Europos sąjungoje. Kasmetinė vidutinė temperatūra dieną 24 °C, o naktį – 14 °C šilumos. Šiltasis periodas trunka beveik 8 mėnesius ir čia beveik nelyja, todėl geru oru džiaugsitės ištisas atostogas!

Įdomūs faktai apie Kiprą:

Pasilepinkite ir važiuokite savaitę pailsėti prie Viduržemio jūros!

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

* dėl tikslios informacijos apie rankinį bagažą teirautis angentūroje

Nurodyta kaina yra asmeniui. Pasiūlymas galioja tik užsakant dvivietį kambarį (2 suaugusiems asmenims). Esant kitiems pageidavimams prašome kreiptis į agentūrą.

DĖMESIO! Kelionės kaina nėra galutinė ir gali nežymiai keistis priklausomai nuo skrydžio bilietų kainos pirkimo metu.

Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.

Skrydžių laikai gali keistis priklausomai nuo skrydžius vykdančios bendrovės ir kitų veiksnių. Patikslinta informacija bus suteikta artėjant kelionei.

BŪTINA SUMOKĖTI VISĄ SUMĄ IŠ KARTO

2019.07.21 22:07 Atspausdinta iš https://www.kelioniulaikas.lt/